Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 2
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
496
položek celkem
Cena
15
Kč
799
Kč
1
15
799
Na skladě
349
Barva květu
Bílá
132
Červená
78
Růžová
98
Fialová
89
Žlutá
102
Modrá
36
Oranžová
37
Zelená
9
Černá
5
Mix barev
47
Krémová
2
Hnědá
2
Doba květu
Leden
0
Únor
33
Březen
129
Duben
262
Květen
275
Červen
155
Červenec
169
Srpen
123
Září
69
Říjen
31
Listopad
4
Prosinec
0
Mrazuvzdornost
Ano
442
Ne
44
Částečně ano
9
Stanoviště
Slunce
759
Polostín
496
Stín
56
Interiér
1
Termín výsadby
Leden
9
Únor
29
Březen
160
Duben
188
Květen
190
Červen
184
Červenec
79
Srpen
88
Září
391
Říjen
388
Listopad
366
Prosinec
184
Velikost květiny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
29
15 cm
26
20 cm
58
25 cm
27
30 cm
83
35 cm
22
40 cm
171
45 cm
17
50 cm
123
55 cm
7
60 cm
101
70 cm
30
80 cm
37
90 cm
34
100 cm
52
110 cm
18
120 cm
21
130 cm
5
140 cm
6
150 cm
10
160 cm
1
170 cm
1
180 cm
2
200 cm
2
75 cm
2
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
2
300 cm
1
60
1
190 cm
0
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
496
Výpis produktů
Tulipán 'Queen of Night' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
78344
Tulipán 'Rigas barikades' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
25538
Kosatec 'Frozen planet reticulata' 10 ks
Skladem
119 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,90 Kč / 1 ks
Do košíku
29444
Krokus 'Tommasinianus' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3394
Mix tulipánů 50 ks
Skladem
od
385 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,70 Kč / 1 ks
Detail
3689-10-
Narcis 'Cum laude' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
3701
Tulipán 'Angelique' 5 ks
Skladem
95 Kč
/ balení
Měrná cena:
19 Kč / 1 ks
Do košíku
3557
Tulipán 'Purissima' 5 ks
Skladem
od
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13,80 Kč / 1 ks
Detail
3602/10/
Mix kosatců 30 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,30 Kč / 1 ks
Do košíku
78813
Okrasný česnek 'Giganteum' 1 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Do košíku
78-273
Tulipán 'Flaming Flag' 5 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
79590
Mix velkokvětých krokusů 50 ks
Skladem
279 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,58 Kč / 1 ks
Do košíku
3947
Tulipán 'Pink Size' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3627
Kandík 'Pagoda' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
19895
Tulipán 'Negrita' 5 ks
Skladem
od
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 17 Kč / 1 ks
Detail
10909/10/
Ladoník 'Caerulea' 3 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Do košíku
78354
Narcis 'Carlton' 5 ks
Skladem
od
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,80 Kč / 1 ks
Detail
19886/12/
Narcis 'Tete a Tete' 5 ks
Skladem
od
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,80 Kč / 1 ks
Detail
9277
Tulipán 'Dow jones' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-755
Tulipán 'China Town' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3613
Krokus velkokvětý 'Grand maitre' 10 ks
Skladem
od
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 4,90 Kč / 1 ks
Detail
78-267
Mix modřenců 50 ks
Skladem
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,98 Kč / 1 ks
Do košíku
8932
Mix roselily lilií 6 ks
Skladem
299 Kč
/ balení
Měrná cena:
49,83 Kč / 1 ks
Do košíku
13542
Tulipán 'Purple Heart' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3629
Tulipán 'Jan van Nes' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
79591
Tulipán 'Sylvestris' 5 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
80590
Krokus 'Orange monarch' 10 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,50 Kč / 1 ks
Do košíku
78-264
Narcis 'Apotheose' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Detail
3983/12/
Narcis 'Bella estrella' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
13512
Tulipán 'Flaming Memory' 5 ks
Skladem
119 Kč
/ balení
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3611
JIŽ ZLEVNĚNO
Lilie 'Abbeville's Pride' 1 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Do košíku
9992
Tulipán 'Wild desire' 5 ks
Skladem
119 Kč
/ balení
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3637
Tulipán 'Black parrot' 5 ks
Skladem
od
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 17,80 Kč / 1 ks
Detail
3530/10/
Narcis 'Abba' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-972
Ocún 'Alboplenum' 1 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Do košíku
28903
Tulipán 'Flaming Club' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78786
Kandík 'Dens Canis' 3 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Do košíku
79476
Mix tulipánů 30 ks
Skladem
od
269 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,97 Kč / 1 ks
Detail
13557-10
Modřenec arménský 'Muscari Armeniacum' 10 ks
Skladem
45 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,50 Kč / 1 ks
Do košíku
78-280
Narcis 'Cornish Dawn' 5 ks
Skladem
od
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9,80 Kč / 1 ks
Detail
19889/12/
Tulipán 'Serano' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3356
Narcis 'Dutch master' 5 ks
Skladem
od
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13 Kč / 1 ks
Detail
3707/12/
Tulipán 'Password' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3626
Krokus 'Romance' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-864
Lilie 'Red twin' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
9989
Mix velkokvětých narcisů 50 ks
Skladem
od
329 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 6,58 Kč / 1 ks
Detail
3944-12-
Tulipán 'Dream Touch' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
79564
Tulipán 'Grand perfection' 5 ks
Skladem
od
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3487
Tulipán 'Red Riding Hood' 5 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3531
Mix třepenitých tulipánů 30 ks
Skladem
od
299 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9,97 Kč / 1 ks
Detail
13365-10
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 10.
1
2
10
496
položek celkem
Nahoru