Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 3
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
496
položek celkem
Cena
15
Kč
799
Kč
1
15
799
Na skladě
346
Barva květu
Bílá
132
Červená
78
Růžová
98
Fialová
89
Žlutá
102
Modrá
36
Oranžová
37
Zelená
9
Černá
5
Mix barev
47
Krémová
2
Hnědá
2
Doba květu
Leden
0
Únor
33
Březen
129
Duben
262
Květen
275
Červen
155
Červenec
169
Srpen
123
Září
69
Říjen
31
Listopad
4
Prosinec
0
Mrazuvzdornost
Ano
442
Ne
44
Částečně ano
9
Stanoviště
Slunce
759
Polostín
496
Stín
56
Interiér
1
Termín výsadby
Leden
9
Únor
29
Březen
160
Duben
188
Květen
190
Červen
184
Červenec
79
Srpen
88
Září
391
Říjen
388
Listopad
366
Prosinec
184
Výška rostliny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
29
15 cm
26
20 cm
58
25 cm
27
30 cm
83
35 cm
22
40 cm
171
45 cm
17
50 cm
123
55 cm
7
60 cm
101
70 cm
30
80 cm
37
90 cm
34
100 cm
52
110 cm
18
120 cm
21
130 cm
5
140 cm
6
150 cm
10
160 cm
1
170 cm
1
180 cm
2
200 cm
2
75 cm
2
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
2
300 cm
1
60
1
190 cm
0
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
496
Výpis produktů
Okrasný česnek 'Ping Pong' 10 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78801
Tulipán 'Dream Touch' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
79564
Tulipán 'Mystery valley' 5 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3503
Tulipán 'Password' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3626
Tulipán 'Silver parrot' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
79449
Hyacint 'Gipsy Queen' 3 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Do košíku
78-719
Narcis 'Bridal crown' 5 ks
Skladem
od
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13,80 Kč / 1 ks
Detail
3692/12/
Narcis 'Campernellen double' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78808
Narcis 'Ice king' 5 ks
Skladem
od
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13,80 Kč / 1 ks
Detail
78-298
Narcis 'Salome' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-966
Pryskyřník 'Ranunculus Picotee Pink' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
79556
Tulipán 'Estella rijnveld' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78977
Tulipán 'Hawaii' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ ks
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29882
Tulipán 'Little Beauty' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
26018
Hyacintovec 'Hispanica pink' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78365
Ladoník 'Cusickii' 3 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
26,33 Kč / 1 ks
Do košíku
9100
Ladoňka zářící 'Luciliae Violet' 10 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,90 Kč / 1 ks
Do košíku
79566
Modřenec 'Muscari Mountain Lady' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
28960
Tulipán 'Lemon Shoot' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3619
Tulipán 'Parade' 5 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
3563
Tulipán 'Yellow pomponette' 5 ks
Skladem
od
55 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11 Kč / 1 ks
Detail
13668/10/
Kandík 'White Beauty' 3 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Do košíku
79477
Ladoňka 'Forbesii Rosea' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
79567
Ladoňka 'Siberica' 10 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,90 Kč / 1 ks
Do košíku
13257
Mix třepenitých tulipánů 30 ks
Skladem
od
299 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9,97 Kč / 1 ks
Detail
13365-10
Narcis 'Mount hood' 5 ks
Skladem
od
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 17,80 Kč / 1 ks
Detail
78-872
Narcis 'Polar hunter' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3509
Sasanka věncová 'The Governor' 15 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,60 Kč / 1 ks
Do košíku
80941
Tulipán 'Red Giant' 5 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Měrná cena:
27,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3630
Hyacint 'Aqua' 3 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
21,67 Kč / 1 ks
Do košíku
80567
Lužanka žlutá 'Sternbergia lutea' 3 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Do košíku
80654
Mix pryskyřníků 50 ks
Skladem
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,98 Kč / 1 ks
Do košíku
79553
Modřenec arménský 'Muscari Armeniacum' 10 ks
Skladem
45 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,50 Kč / 1 ks
Do košíku
78-280
Pryskyřník 'Ranunculus pink' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-107
Tulipán 'Happy Feet' 5 ks
Skladem
od
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13,80 Kč / 1 ks
Detail
19985/12-
Tulipán 'Wyndham' 5 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3360
Kosatec 'J.S. Dijt reticulata' 10 ks
Skladem
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,90 Kč / 1 ks
Do košíku
81599
Krokus 'Korolkowii' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3494
Krokus 'Lilac Beauty' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-880
Krokus 'Prins claus chrysanthus' 10 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-263
Krokus velkokvětý 'Flower record' 10 ks
Skladem
od
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 4,90 Kč / 1 ks
Detail
23181/6/7
Mix sasanek 'De Caen' 50 ks
Skladem
169 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,38 Kč / 1 ks
Do košíku
79430
Narcis 'Paperwhite Ziva' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-874
Tulipán 'Banjaluka' 5 ks
Skladem
od
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,80 Kč / 1 ks
Detail
3578/11/
Tulipán 'Burgundy lace' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-956
Tulipán 'Tabledance' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
79453
Tulipán 'White prince' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
24669
Mix botanických narcisů 30 ks
Skladem
od
179 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 5,97 Kč / 1 ks
Detail
13353/8/1
Mix triumph tulipánů 30 ks
Skladem
od
299 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9,97 Kč / 1 ks
Detail
13347-10
Tulipán 'Lady Waldorf Astoria' 5 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Měrná cena:
27,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3616
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 10.
1
3
10
496
položek celkem
Nahoru