Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 5
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
355
položek celkem
Cena
19
Kč
799
Kč
1
19
799
Na skladě
276
Barva květu
Bílá
108
Červená
73
Růžová
79
Fialová
60
Žlutá
69
Modrá
24
Oranžová
24
Zelená
7
Černá
4
Mix barev
35
Krémová
2
Hnědá
1
Doba květu
Leden
1
Únor
42
Březen
147
Duben
297
Květen
355
Červen
313
Červenec
427
Srpen
346
Září
226
Říjen
70
Listopad
31
Prosinec
10
Mrazuvzdornost
Ano
326
Ne
25
Částečně ano
2
Stanoviště
Slunce
331
Polostín
275
Stín
13
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
17
Únor
21
Březen
90
Duben
107
Květen
104
Červen
103
Červenec
41
Srpen
51
Září
304
Říjen
299
Listopad
282
Prosinec
147
Výška rostliny
8 cm
0
9 cm
0
10 cm
5
15 cm
8
20 cm
35
25 cm
21
30 cm
58
35 cm
16
40 cm
146
45 cm
15
50 cm
116
55 cm
4
60 cm
102
70 cm
17
80 cm
29
90 cm
20
100 cm
31
110 cm
3
120 cm
3
130 cm
3
140 cm
3
150 cm
6
160 cm
0
170 cm
0
180 cm
2
200 cm
0
75 cm
1
60 - 180 cm
0
1,2 m
0
až 100 cm
2
300 cm
0
60
1
190 cm
0
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
355
Výpis produktů
Česnek sicilský 'Nectaroscordum' 10 ks
Skladem
od
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9,90 Kč / 1 ks
Detail
9502/8/1
Ifeion 'Charlotte Bishop' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78360
Kosatec 'Symphony hollandica' 10 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,90 Kč / 1 ks
Do košíku
1100
Okrasný česnek 'Eros' jednolistý 5 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3642
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'Amalia Olson' 1 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Do košíku
78-3434
Pryskyřník 'Ranunculus yellow' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
79559
Řebčík královský 'Rubra imperialis' 1 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Do košíku
78-283
Sasanka věncová 'Mr.Fokker' 15 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,27 Kč / 1 ks
Do košíku
80958
Tulipán 'Foxtrot' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
19796/10/
Tulipán 'Night club' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78822
Tulipán 'Rococo double' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
78-762
Tulipán 'Texas flame' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78976
Kosatec 'Golden harvest hollandica' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
1091
Kosatec 'Saphire beauty hollandica' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78803
Narcis 'Lowen' 5 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3462
Narcis 'Sweet desire' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3544
Narcis 'Yellow cheerfulness' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
79664
Okrasný česnek 'Ledebourianum ' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
5162
Okrasný česnek 'Pinball Wizard' 1 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Do košíku
9097
Řebčík 'Uva Vulpis' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78983
Sasanka věncová 'Hollandia' 15 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,27 Kč / 1 ks
Do košíku
26531
Tulipán 'Fabio' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3486
Tulipán 'Gudoshnik double' 5 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Detail
13662/10/
Tulipán 'Negrita Double®' 5 ks
Skladem
od
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 17 Kč / 1 ks
Detail
9043/10/
Tulipán 'White fire' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3636
Tulipán 'Wind of Change' 5 ks
Skladem
119 Kč
/ ks
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29897
Hyacint 'Fondant' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
79442
Ifeion 'Alberto Castillo' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
9127
Mix papouškovitých tulipánů 30 ks
Skladem
od
279 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9,30 Kč / 1 ks
Detail
13350-10
Mix papouškovitých tulipánů 50 ks
Skladem
od
449 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,98 Kč / 1 ks
Detail
4040-10-
Narcis 'Frilly Feller' 5 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Měrná cena:
27,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28972
Pryskyřník 'Ranunculus orange' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3378
Tulipán 'Newcastle' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ ks
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29888
Tulipán 'Seadov Parrot' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3633
Tulipán 'Yellow empress' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-214
Hyacintovec 'Non-skripta' 10 ks
Skladem
95 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,50 Kč / 1 ks
Do košíku
78366
Ifeion 'Wisley Blue' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78363
Kosatec 'Bronze perfection hollandica' 10 ks
Skladem
105 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,50 Kč / 1 ks
Do košíku
25071
Mix Východ slunce
Skladem
799 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,08 Kč / 1 ks
Do košíku
80814
Narcis 'Marie curie diamond' 5 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-245
Narcis 'Tahiti' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
3749/12/
Pivoňka 'Bartzella' 1 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
459 Kč
/ balení
Do košíku
78-3287
299 Kč
–10 %
Pivoňka 'First Arrival' 1 ks
Skladem
269 Kč
/ balení
Do košíku
78-3499
Pryskyřník 'Ranunculus Picotee Orange' 3 ks
Skladem
55 Kč
/ balení
Měrná cena:
18,33 Kč / 1 ks
Do košíku
79217
Tulipán 'Bombastic red' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78383
Tulipán 'Happy generation' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Detail
3638/10/
Tulipán 'Spryng Break' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78784
Tulipán 'Versaci' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29894
Mix narcisů 30 ks
Skladem
249 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,30 Kč / 1 ks
Do košíku
78817
Narcis 'Yazz' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3391
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 5 z 8.
1
5
8
355
položek celkem
Nahoru