Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 7
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
759
položek celkem
Cena
15
Kč
799
Kč
1
15
799
Na skladě
454
Barva květu
Bílá
202
Červená
145
Růžová
192
Fialová
122
Žlutá
147
Modrá
44
Oranžová
68
Zelená
13
Černá
6
Mix barev
71
Krémová
2
Hnědá
4
Doba květu
Leden
1
Únor
32
Březen
136
Duben
273
Květen
331
Červen
266
Červenec
382
Srpen
306
Září
200
Říjen
50
Listopad
29
Prosinec
10
Mrazuvzdornost
Ano
533
Ne
195
Částečně ano
24
Stanoviště
Slunce
759
Polostín
496
Stín
56
Interiér
1
Termín výsadby
Leden
27
Únor
81
Březen
323
Duben
428
Květen
423
Červen
417
Červenec
156
Srpen
169
Září
514
Říjen
510
Listopad
472
Prosinec
219
Velikost květiny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
34
15 cm
27
20 cm
52
25 cm
28
30 cm
84
35 cm
20
40 cm
211
45 cm
25
50 cm
163
55 cm
7
60 cm
140
70 cm
55
80 cm
84
90 cm
102
100 cm
140
110 cm
65
120 cm
79
130 cm
16
140 cm
15
150 cm
24
160 cm
5
170 cm
4
180 cm
9
200 cm
5
75 cm
4
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
3
300 cm
0
60
1
190 cm
2
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
759
Výpis produktů
Lilie 'Peppard Gold' 1 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Do košíku
78376
Mix papouškovitých tulipánů 30 ks
Skladem
od
279 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9,30 Kč / 1 ks
Detail
13350-10
Mix plnokvětých frézií 50 ks
Skladem
229 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,58 Kč / 1 ks
Do košíku
78-665
Narcis 'Prototype' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28963
Okrasný česnek 'Eros' jednolistý 5 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3642
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'Amalia Olson' 1 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Do košíku
78-3434
Pryskyřník 'Ranunculus yellow' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
79559
Řebčík královský 'Rubra imperialis' 1 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Do košíku
78-283
Sněženka podsněžník 'Nivalis' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-286
Tulipán 'Carnaval de nice' 5 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Do košíku
78-219
Tulipán 'Fabio' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3486
Tulipán 'Love Whisper' 5 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3621
Tulipán 'Night club' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78822
Tulipán 'Rococo double' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
78-762
Tulipán 'Versaci' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29894
Tulipán 'White fire' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3636
Frézie 'Double orange' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-847
Kosatec 'Saphire beauty hollandica' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78803
Krokus 'Fuscotinctus chrysanthus' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-268
Ladoňka zářící 'Luciliae alba' 10 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,90 Kč / 1 ks
Do košíku
80575
Lilie 'Claude Shride' 1 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Do košíku
78375
Lilie 'Golden Stone' 1ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
920
Lilie 'Yellow Planet' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
79466
Mix greigii tulipánů 50 ks
Skladem
od
429 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,58 Kč / 1 ks
Detail
25544/10/
Narcis 'Frilly Feller' 5 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Měrná cena:
27,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28972
Narcis 'Lowen' 5 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3462
Narcis 'Sweet desire' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3544
Okrasný česnek 'Ledebourianum ' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
5162
Okrasný česnek 'Pinball Wizard' 1 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Do košíku
9097
Pryskyřník 'Ranunculus orange' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3378
Řebčík 'Uva Vulpis' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78983
Sasanka věncová 'The Bride' 15 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,27 Kč / 1 ks
Do košíku
80961
Šťavel čtyřlístek 'Iron cross' 10 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-516
Tulipán 'Eagle Wings' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78963
Tulipán 'Gudoshnik double' 5 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Detail
13662/10/
Tulipán 'Negrita Double®' 5 ks
Skladem
od
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 17 Kč / 1 ks
Detail
9043/10/
Tulipán 'Texas flame' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78976
Tulipán 'Wind of Change' 5 ks
Skladem
119 Kč
/ ks
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29897
Duhovnice 'Hogard' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
9112
Frézie 'Double pink' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-663
Frézie 'Double white' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-383
Hyacint 'Blue star' 3 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Do košíku
28918
Ifeion 'Alberto Castillo' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
9127
Kosatec 'Bronze perfection hollandica' 10 ks
Skladem
105 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,50 Kč / 1 ks
Do košíku
25071
Lilie 'African queen' 1 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Do košíku
3920
Lilie 'Miss Peculiar' 1 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Do košíku
80910
JIŽ ZLEVNĚNO
Lilie 'Must See' 1 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Do košíku
80917
Mix papouškovitých tulipánů 50 ks
Skladem
od
449 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,98 Kč / 1 ks
Detail
4040-10-
Narcis 'Marie curie diamond' 5 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-245
Okrasný česnek 'Schubertii' 3 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
26,33 Kč / 1 ks
Do košíku
78368
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 7 z 16.
1
7
16
759
položek celkem
Nahoru