Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 9
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
541
položek celkem
Cena
19
Kč
799
Kč
1
19
799
Na skladě
462
Barva květu
Bílá
142
Červená
86
Růžová
113
Fialová
84
Žlutá
112
Modrá
35
Oranžová
50
Zelená
12
Černá
5
Mix barev
56
Krémová
2
Hnědá
1
Doba květu
Leden
0
Únor
35
Březen
139
Duben
285
Květen
299
Červen
172
Červenec
163
Srpen
97
Září
44
Říjen
7
Listopad
2
Prosinec
0
Mrazuvzdornost
Ano
493
Ne
26
Částečně ano
12
Stanoviště
Slunce
510
Polostín
388
Stín
30
Interiér
1
Termín výsadby
Leden
29
Únor
101
Březen
385
Duben
492
Květen
490
Červen
485
Červenec
169
Srpen
185
Září
549
Říjen
541
Listopad
501
Prosinec
234
Velikost květiny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
31
15 cm
28
20 cm
51
25 cm
30
30 cm
76
35 cm
20
40 cm
191
45 cm
21
50 cm
126
55 cm
4
60 cm
103
70 cm
21
80 cm
37
90 cm
40
100 cm
63
110 cm
16
120 cm
23
130 cm
5
140 cm
5
150 cm
10
160 cm
1
170 cm
1
180 cm
3
200 cm
4
75 cm
0
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
0
300 cm
1
60
1
190 cm
1
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
541
Výpis produktů
Lilie 'Pink Planet' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
9979
Lilie 'Sunny morning' 1 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Do košíku
944
Lilie 'Tomos' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
79178
Lilie 'Yellow Country' 1 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Do košíku
80957
Mix kaufmannových tulipánů 50 ks
Skladem
od
359 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,18 Kč / 1 ks
Detail
28768/10
Mix narcisů 30 ks
Skladem
249 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,30 Kč / 1 ks
Do košíku
78817
Narcis 'Take me home' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28990
Narcis 'Yazz' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3391
Narcis 'Yellow cheerfulness' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
79664
Pivoňka 'Bartzella' 1 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
459 Kč
/ balení
Do košíku
78-3287
Pryskyřník 'Ranunculus Picotee Orange' 3 ks
Skladem
55 Kč
/ balení
Měrná cena:
18,33 Kč / 1 ks
Do košíku
79217
Pryskyřník 'Ranunculus red' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3380
Puškinie 'Libanotica Alba' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
9505
Tulipán 'Callahan' 5 ks
Skladem
159 Kč
/ balení
Měrná cena:
31,80 Kč / 1 ks
Do košíku
79456
Tulipán 'Joint Division' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29885
Duhovnice paniculata 'Eos' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
80268
Frézie 'Double red' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
4769
Frézie 'Single White' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78567
Frézie 'Single Yellow' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78568
Hvězdník 'Appleblossom' 1 ks
Skladem
199 Kč
/ balení
Do košíku
2453
Hyacint 'Pink pearl' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-257
Hyacint 'Splendid Cornelia' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3392
Kosatec 'Valentine hollandica' 10 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,90 Kč / 1 ks
Do košíku
81600
Lilie 'Fairy Morning' 1 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Do košíku
80964
Lilie 'Forever Linda' 1 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Do košíku
917
JIŽ ZLEVNĚNO
Lilie 'Ilse' 1 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Do košíku
78322
Lilie 'Lancifolium' 1 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Do košíku
80909
Lilie 'Manitoba Morning' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80968
Lilie 'Orange Summer' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80918
JIŽ ZLEVNĚNO
Lilie 'Pearl Justine' 1 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Do košíku
80926
Lilie 'Salmon Party' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
78335
Lilie 'Terrace City' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80969
Mix jednoduchých frézií 50 ks
Skladem
189 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,78 Kč / 1 ks
Do košíku
5966
Mix liliovitých tulipánů 50 ks
Skladem
od
399 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,98 Kč / 1 ks
Detail
9220-10-
Mix plnokvětých třepenitých tulipánů 30 ks
Skladem
od
419 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13,97 Kč / 1 ks
Detail
13362-10
Mix plnokvětých třepenitých tulipánů 50 ks
Skladem
od
549 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 10,98 Kč / 1 ks
Detail
9301-10-
Mix Romantický venkov
Skladem
529 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,58 Kč / 1 ks
Do košíku
81556
Narcis 'White lion' 5 ks
Skladem
od
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15 Kč / 1 ks
Detail
78-297
Pivoňka 'Orange Victory' 1 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
485 Kč
/ balení
Do košíku
78-3500
Sněženka 'Dionysus' 5 ks
Skladem
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
39,80 Kč / 1 ks
Do košíku
81598
Šťavel čtyřlístek 'Triangularis' 10 ks
Skladem
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-517
Tulipán 'Bombastic red' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78383
Tulipán 'Double Blizz' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3348
Tulipán 'Fantasy Creation' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3610
Tulipán 'Fiery club' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
19727
Frézie 'Single Blue' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78576
Hvězdník 'Benfica' 1 ks
Skladem
179 Kč
/ balení
Do košíku
2456
Hvězdník 'Double Dream' 1 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
249 Kč
/ balení
Do košíku
78-3299
Krokus 'Sieberi tricolor' 10 ks
Skladem
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-867
Lilie 'Foxtrot' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
9996
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 9 z 11.
1
9
11
541
položek celkem
Nahoru