Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 9
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
588
položek celkem
Cena
19
Kč
799
Kč
1
19
799
Na skladě
428
Barva květu
Bílá
151
Červená
91
Růžová
124
Fialová
104
Žlutá
117
Modrá
36
Oranžová
49
Zelená
9
Černá
4
Mix barev
56
Krémová
2
Hnědá
1
Doba květu
Leden
0
Únor
41
Březen
146
Duben
295
Květen
326
Červen
214
Červenec
196
Srpen
120
Září
50
Říjen
14
Listopad
3
Prosinec
0
Mrazuvzdornost
Ano
588
Ne
220
Částečně ano
26
Stanoviště
Slunce
533
Polostín
442
Stín
46
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
11
Únor
10
Březen
222
Duben
241
Květen
239
Červen
235
Červenec
129
Srpen
143
Září
500
Říjen
493
Listopad
449
Prosinec
216
Velikost květiny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
32
15 cm
28
20 cm
55
25 cm
32
30 cm
87
35 cm
32
40 cm
183
45 cm
19
50 cm
131
55 cm
10
60 cm
116
70 cm
37
80 cm
55
90 cm
48
100 cm
72
110 cm
17
120 cm
23
130 cm
6
140 cm
6
150 cm
14
160 cm
3
170 cm
3
180 cm
8
200 cm
5
75 cm
1
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
2
300 cm
1
60
1
190 cm
2
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
588
Výpis produktů
Lilie 'Terrace City' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80969
Mix liliovitých tulipánů 50 ks
Skladem
od
399 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,98 Kč / 1 ks
Detail
9220-10-
Mix plnokvětých třepenitých tulipánů 30 ks
Skladem
od
419 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13,97 Kč / 1 ks
Detail
13362-10
Mix plnokvětých třepenitých tulipánů 50 ks
Skladem
od
549 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 10,98 Kč / 1 ks
Detail
9301-10-
Narcis 'White lion' 5 ks
Skladem
od
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15 Kč / 1 ks
Detail
78-297
Pivoňka 'Bartzella' 1 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
459 Kč
/ balení
Do košíku
78-3287
Pivoňka 'Orange Victory' 1 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
485 Kč
/ balení
Do košíku
78-3500
Sasanka věncová 'Mr.Fokker' 15 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,27 Kč / 1 ks
Do košíku
80958
Tulipán 'Bombastic red' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78383
Tulipán 'Double Blizz' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3348
Tulipán 'Fantasy Creation' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3610
Tulipán 'Fiery club' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
19727
Tulipán 'Hilde' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3612
Krokus 'Sieberi tricolor' 10 ks
Skladem
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-867
Lilie 'Foxtrot' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
9996
Lilie 'Hulk' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80875
Lilie 'Orfeo' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80919
Lilie 'Pearl melanie' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
78-474
Mix kaufmannových tulipánů 30 ks
Skladem
od
269 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,97 Kč / 1 ks
Detail
28765/10
Mix Romantický venkov
Skladem
529 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,58 Kč / 1 ks
Do košíku
81556
Modřenec 'Muscari Azureum Blue' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
8764
Sněženka 'Beluga' 5 ks
Skladem
169 Kč
/ balení
Měrná cena:
33,80 Kč / 1 ks
Do košíku
81597
Sněženka 'Dionysus' 5 ks
Skladem
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
39,80 Kč / 1 ks
Do košíku
81598
Tulipán 'Crystal beauty' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
78-909
Tulipán 'Leo' 5 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3617
Tulipán 'Love Valley' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3620
Tulipán 'Pretty Woman' 5 ks
Skladem
od
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13 Kč / 1 ks
Detail
78965
Tulipán 'Robbedoes' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3631
99 Kč
–50 %
Árón 'Arum italicum' 5 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,80 Kč / 1 ks
Detail
9472
Bohyška 'August Moon' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
79239
Bohyška 'Blue Angel' 1 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Detail
79241
Bohyška 'Blue Cadet' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80142
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'Love Pat' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
26141
Bohyška 'Mediovariegata' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78539
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'Popcorn' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78864
Bohyška 'Sunny Halcyon' 1 ks
Vyprodáno
119 Kč
/ balení
Detail
80853
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'T-Rex' 1 ks
Vyprodáno
45 Kč
/ balení
Detail
79243
Bohyška 'Thunderbolt' 1 ks
Vyprodáno
119 Kč
/ balení
Detail
78867
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'Whirlwind' 1 ks
Vyprodáno
109 Kč
/ balení
Detail
79244
149 Kč
–33 %
Bohyška 'White Feather' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
78868
Bohyška 'Wide brim' 1 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Detail
78-482
Boubelka bílá 'Platycodon grandiflorus' 3 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Detail
79194
Boubelka modrá 'Platycodon grandiflorus' 3 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Detail
17988
Boubelka růžová 'Platycodon grandiflorus' 3 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Detail
79193
Čechrava 'Astilbe Fanal' 1 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Detail
23382
Čechrava 'Astilbe Purple Glory Chinensis' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
80242
Čemeřice 'Double Ellen Picotee' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
78555
Čemeřice 'Double Ellen Pink' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
11442
Čemeřice 'Double Ellen Purple' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
78551
Čemeřice 'Double Ellen Red' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
78550
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 9 z 12.
1
9
12
588
položek celkem
Nahoru