Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 11
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
549
položek celkem
Cena
19
Kč
799
Kč
1
19
799
Na skladě
466
Barva květu
Bílá
144
Červená
87
Růžová
117
Fialová
84
Žlutá
112
Modrá
35
Oranžová
50
Zelená
12
Černá
5
Mix barev
57
Krémová
2
Hnědá
1
Doba květu
Leden
0
Únor
35
Březen
139
Duben
287
Květen
304
Červen
178
Červenec
165
Srpen
99
Září
45
Říjen
8
Listopad
3
Prosinec
0
Mrazuvzdornost
Ano
500
Ne
27
Částečně ano
12
Stanoviště
Slunce
514
Polostín
391
Stín
34
Interiér
1
Termín výsadby
Leden
29
Únor
101
Březen
385
Duben
492
Květen
490
Červen
485
Červenec
169
Srpen
185
Září
549
Říjen
541
Listopad
501
Prosinec
234
Velikost květiny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
32
15 cm
30
20 cm
53
25 cm
30
30 cm
79
35 cm
20
40 cm
192
45 cm
21
50 cm
126
55 cm
4
60 cm
104
70 cm
22
80 cm
39
90 cm
41
100 cm
64
110 cm
16
120 cm
23
130 cm
5
140 cm
5
150 cm
10
160 cm
1
170 cm
1
180 cm
3
200 cm
4
75 cm
0
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
0
300 cm
1
60
1
190 cm
1
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
549
Výpis produktů
Lilie 'Regale Album' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
80252
Lilie 'Roselily Bianca®' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-3590
Lilie 'Roselily Cyrilla®' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-3589
Lilie 'Roselily Elena ®' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-913
Lilie 'Roselily Eleonora®' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-3304
Lilie 'Rozalynn' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
78325
Lilie 'Scoubidou' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
9990
Lilie 'Scheherezade' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78372
Lilie 'Star Gazer' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80939
Lilie 'Tribal dance' 1ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
950
Lilie královská 'Regale' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
935
Medvědí česnek 'Allium ursinum' 10 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,90 Kč / 1 ks
Detail
888
Mix Classic
Vyprodáno
279 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,97 Kč / 1 ks
Detail
80812
Mix Královská alej
Vyprodáno
729 Kč
/ balení
Měrná cena:
16,95 Kč / 1 ks
Detail
80817
Mix Oslava jara
Vyprodáno
599 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,98 Kč / 1 ks
Detail
80819
Mix sasanek St. brigid 50 ks
Vyprodáno
169 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,38 Kč / 1 ks
Detail
79431
Mochna 'Gibson's Scarlet' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80151
Mochna nepálská 'Ron Mcbeath' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80153
Narcis 'Peach prince' 5 ks
Vyprodáno
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
39,80 Kč / 1 ks
Detail
28987
Narcis 'The bride' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
78-860
Narcis 'Ziva' 5 ks
Vyprodáno
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
21,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3404
JIŽ ZLEVNĚNO
Okrasný česnek 'Cernuum' převislý 1 ks
Vyprodáno
85 Kč
/ balení
Detail
78-3585
Orlíček obecný 'Black Barlow' v květináči
Vyprodáno
129 Kč
/ ks
Detail
81323
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'Alba Plena' 1 ks
Vyprodáno
149 Kč
/ balení
Detail
81117
Pivoňka 'Alertie' 1 ks
Vyprodáno
185 Kč
/ balení
Detail
5105
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'Alexander fleming' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
78-98
Pivoňka 'Alexander fleming' v květináči
Vyprodáno
309 Kč
/ ks
Detail
78-3483
Pivoňka 'Belgravia' 1 ks
Vyprodáno
249 Kč
/ balení
Detail
78-3577
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'Edulis Superba' 1 ks
Vyprodáno
149 Kč
/ balení
Detail
81118
Pivoňka 'Henry Bockstoce' 1 ks
Vyprodáno
299 Kč
/ balení
Detail
79294
Pivoňka 'Kansas' 1 ks
Vyprodáno
185 Kč
/ balení
Detail
78-469
Pivoňka 'Sebastiaan Maas' 1 ks
Vyprodáno
249 Kč
/ balení
Detail
81116
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'White Elegance' 1 ks
Vyprodáno
149 Kč
/ balení
Detail
78-3436
Plamenka 'Bright Eyes' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-3607
Srdcovka nádherná 'Spectabilis' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
22863
Tulipán 'Apeldoorn' 5 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,80 Kč / 1 ks
Detail
28915
Tulipán 'Crunchy cummins' 5 ks
Vyprodáno
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3649
Tulipán 'Ice Cream' 5 ks
Vyprodáno
od
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 17,80 Kč / 1 ks
Detail
4058/10/
Tulipán 'La belle epoque' 5 ks
Vyprodáno
159 Kč
/ balení
Měrná cena:
31,80 Kč / 1 ks
Detail
25511
Tulipán 'Magic sensation' 5 ks
Vyprodáno
159 Kč
/ balení
Měrná cena:
31,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3622
Tulipán 'Maitresse' 5 ks
Vyprodáno
119 Kč
/ balení
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3623
Tulipán 'Marilyn' 5 ks
Vyprodáno
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
9031/10/
Tulipán 'Orange princess' 5 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3624
Tulipán 'Palmyra' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
25526
Tulipán 'Passion Play' 5 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3625
Tulipán 'Quebec' 5 ks
Vyprodáno
od
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,80 Kč / 1 ks
Detail
13653/10/
Tulipán 'Snow crystal' 5 ks
Vyprodáno
119 Kč
/ balení
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3634
Zefírové lilie 'Zephyranthes Robustus' 20 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,95 Kč / 1 ks
Detail
17997
Zvonek karpatský 'Blue Clips' v květináči
Vyprodáno
129 Kč
/ ks
Detail
81325
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 11 z 11.
1
11
549
položek celkem
Nahoru