Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 2
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
139
položek celkem
Cena
15
Kč
529
Kč
1
15
529
Na skladě
74
Barva květu
Bílá
225
Červená
158
Růžová
210
Fialová
139
Žlutá
157
Modrá
46
Oranžová
72
Zelená
16
Černá
7
Mix barev
76
Krémová
2
Hnědá
4
Doba květu
Leden
0
Únor
12
Březen
24
Duben
36
Květen
60
Červen
59
Červenec
69
Srpen
54
Září
43
Říjen
14
Listopad
6
Prosinec
0
Mrazuvzdornost
Ano
104
Ne
30
Částečně ano
3
Stanoviště
Slunce
122
Polostín
89
Stín
8
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
1
Únor
12
Březen
49
Duben
74
Květen
74
Červen
73
Červenec
17
Srpen
20
Září
84
Říjen
84
Listopad
74
Prosinec
39
Výška rostliny
8 cm
0
9 cm
0
10 cm
15
15 cm
5
20 cm
13
25 cm
7
30 cm
23
35 cm
4
40 cm
33
45 cm
3
50 cm
29
55 cm
7
60 cm
29
70 cm
17
80 cm
21
90 cm
13
100 cm
21
110 cm
9
120 cm
11
130 cm
1
140 cm
0
150 cm
1
160 cm
0
170 cm
0
180 cm
3
200 cm
0
75 cm
0
60 - 180 cm
0
1,2 m
0
až 100 cm
0
300 cm
0
60
1
190 cm
0
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
139
Výpis produktů
Tulipán 'Alison Bradley' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
13125
Tulipán 'Purple Dream' 5 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Do košíku
78346
Duhovnice 'Spotlight' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78357
Frézie 'Double blue' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-664
Krokus 'Aqua' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3492
Okrasný česnek 'Eros' jednolistý 5 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3642
Tulipán 'Night club' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78822
Hyacint 'Blue jacket' 3 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Do košíku
78-260
Lilie 'Claude Shride' 1 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Do košíku
78375
Okrasný česnek 'Ledebourianum ' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
5162
Okrasný česnek 'Pinball Wizard' 1 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Do košíku
9097
Řebčík 'Uva Vulpis' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78983
Hyacint 'Blue star' 3 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Do košíku
28918
Hyacint 'Purple Star' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
79444
Sasanka věncová 'Mr.Fokker' 15 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,27 Kč / 1 ks
Do košíku
80958
Triteleia 'Babylon' 5 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,80 Kč / 1 ks
Do košíku
80574
Tulipán 'Negrita Double®' 5 ks
Skladem
od
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 17 Kč / 1 ks
Detail
9043/10/
Krokus 'Humming bird' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
80399
Ifeion 'Wisley Blue' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78363
Krokus 'Barr's Purple' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Detail
13308/5/7
Hyacint 'Splendid Cornelia' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3392
Mix Romantický venkov
Skladem
529 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,58 Kč / 1 ks
Do košíku
81556
Šťavel čtyřlístek 'Triangularis' 10 ks
Skladem
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-517
Krokus 'Sieberi tricolor' 10 ks
Skladem
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-867
Bohyška 'August Moon' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
79239
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'Love Pat' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
26141
Bohyška 'Mediovariegata' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78539
Bohyška 'Sunny Halcyon' 1 ks
Vyprodáno
119 Kč
/ balení
Detail
80853
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'Whirlwind' 1 ks
Vyprodáno
109 Kč
/ balení
Detail
79244
149 Kč
–33 %
Bohyška 'White Feather' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
78868
Bohyška 'Wide brim' 1 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Detail
78-482
Boubelka modrá 'Platycodon grandiflorus' 3 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Detail
17988
Boubelka růžová 'Platycodon grandiflorus' 3 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Detail
79193
Bukvice lékařská v květináči
Vyprodáno
139 Kč
/ ks
Detail
81324
Čechrava 'Astilbe Purple Glory Chinensis' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
80242
Čemeřice 'Double Ellen Purple' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
78551
Gloxinie 'Kaiser Wilhelm' 1 ks
Vyprodáno
19 Kč
/ balení
Detail
78877
Gloxinie 'Violacela' 1 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Detail
78881
Hyacint 'Delft Blue' 3 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Detail
78-3489
Hyacint 'Woodstock' 3 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Detail
78-722
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Edinburgh' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
4742
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Hapet blue eyes' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
18986
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Le Baron' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80895
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Maldini' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
81369
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Melissa anna marijke' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
81371
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Mingus Randy' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
78-546
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Nuit D'ete' 1 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Detail
80899
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Purple gem' 1 ks
Vyprodáno
65 Kč
/ balení
Detail
1043
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Purple haze' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
81383
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Zingaro' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
81392
Ovládací prvky výpisu
Načíst 39 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 3.
1
2
3
139
položek celkem
Nahoru