Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 5
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
346
položek celkem
Cena
15
Kč
515
Kč
1
15
515
Na skladě
80
Barva květu
Bílá
89
Červená
76
Růžová
100
Fialová
54
Žlutá
58
Modrá
12
Oranžová
36
Zelená
6
Černá
3
Mix barev
28
Krémová
0
Hnědá
3
Doba květu
Leden
1
Únor
42
Březen
147
Duben
297
Květen
355
Červen
313
Červenec
427
Srpen
346
Září
226
Říjen
70
Listopad
31
Prosinec
10
Mrazuvzdornost
Ano
120
Ne
195
Částečně ano
24
Stanoviště
Slunce
306
Polostín
123
Stín
23
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
14
Únor
86
Březen
254
Duben
337
Květen
338
Červen
334
Červenec
83
Srpen
84
Září
99
Říjen
97
Listopad
95
Prosinec
39
Výška rostliny
8 cm
0
9 cm
0
10 cm
3
15 cm
2
20 cm
17
25 cm
5
30 cm
30
35 cm
6
40 cm
58
45 cm
10
50 cm
53
55 cm
6
60 cm
45
70 cm
40
80 cm
58
90 cm
74
100 cm
94
110 cm
53
120 cm
65
130 cm
9
140 cm
10
150 cm
16
160 cm
5
170 cm
4
180 cm
7
200 cm
6
75 cm
4
60 - 180 cm
1
1,2 m
0
až 100 cm
2
300 cm
1
60
0
190 cm
2
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
346
Výpis produktů
Kakost krvavý 'Sanguineum' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
81179
JIŽ ZLEVNĚNO
Kala 'Crystal blush' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
78-95
JIŽ ZLEVNĚNO
Kala 'Djembe' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
80981
JIŽ ZLEVNĚNO
Kala 'Durban' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
80984
JIŽ ZLEVNĚNO
Kala 'Escape' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
80982
JIŽ ZLEVNĚNO
Kala 'Red symphony' 1 ks
Vyprodáno
85 Kč
/ balení
Detail
80983
JIŽ ZLEVNĚNO
Kala 'Strawberry blush' 1 ks
Vyprodáno
85 Kč
/ balení
Detail
26669
Kalokvět 'Blue giant' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
5210
Kalokvět 'Donau' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
78-489
Kalokvět 'Intermedius' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-490
Kalokvět 'Triumphator' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
79226
JIŽ ZLEVNĚNO
Krvavec 'Pink Tanna' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
81238
Krvavec 'Toten' 1 ks
Vyprodáno
85 Kč
/ balení
Detail
81236
JIŽ ZLEVNĚNO
Křín 'Powellii Album' 1 ks
Vyprodáno
25 Kč
/ balení
Detail
78738
JIŽ ZLEVNĚNO
Křín 'Powellii Rosea' 1 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Detail
12810
Lilie 'Candidum' 1 ks
Vyprodáno
od
179 Kč
/ ks
Detail
902
Lilie 'Gold twin' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-557
JIŽ ZLEVNĚNO
Lilie 'Happy Heart' 1 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Detail
9998
Lilie 'Happy Love' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
10000
Lilie 'Lotus Beauty' 1 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Detail
8773
Lilie 'Miss Feya' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80254
79 Kč
–50 %
Lilie 'Orange space' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
79225
Lilie 'Roselily Bianca®' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-3590
Lilie 'Roselily Cyrilla®' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-3589
Lilie 'Roselily Elena ®' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-913
Lilie 'Roselily Eleonora®' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-3304
Lilie 'Roselily Tanya' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80885
Lilie 'Rozalynn' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
78325
Lilie 'Scoubidou' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
9990
Lilie 'Scheherezade' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78372
Lilie 'Tribal dance' 1ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
950
Liliovka srstnatá 'Tricyrtis Hirta' 5 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Detail
23139
Mák velkokvětý 'Harvest moon' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
78-498
Mák velkokvětý 'May Queen ' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
78-830
Mečík 'At Night' 5 ks
Vyprodáno
od
56 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,20 Kč / 1 ks
Detail
17814/8/2
Mečík 'Bananarama' 5 ks
Vyprodáno
od
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,80 Kč / 1 ks
Detail
24054/8/1
Mečík 'Black star' 5 ks
Vyprodáno
od
60 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 12 Kč / 1 ks
Detail
11181/8/1
Mečík 'Blue isle' 5 ks
Vyprodáno
od
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,80 Kč / 1 ks
Detail
4985/8/1
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Cera Corfinio' 5 ks
Vyprodáno
od
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 5,80 Kč / 1 ks
Detail
26282/8/1
Mečík 'Hallowy' 5 ks
Vyprodáno
od
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,80 Kč / 1 ks
Detail
17826/10/
69 Kč
až
–5 %
Mečík 'Charisma' 5 ks
Vyprodáno
od
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13 Kč / 1 ks
Detail
17817/12
Mečík 'Charming Beauty' 5 ks
Vyprodáno
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Detail
26612
Mečík 'Cherry Candy' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
17820/10/
Mečík 'Jessica' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
81281
Mečík 'Karma' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
81213
Mečík 'Kingston Ruffle' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
17835/12
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Louise' 5 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Detail
81089
Mečík 'Magenta princess' 5 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Detail
81090
Mečík 'Mango Muse' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
80114
Mečík 'Milka' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
80977
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 5 z 7.
1
5
7
346
položek celkem
Nahoru