Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 7
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
541
položek celkem
Cena
19
Kč
799
Kč
1
19
799
Na skladě
462
Barva květu
Bílá
142
Červená
86
Růžová
113
Fialová
84
Žlutá
112
Modrá
35
Oranžová
50
Zelená
12
Černá
5
Mix barev
56
Krémová
2
Hnědá
1
Doba květu
Leden
0
Únor
35
Březen
139
Duben
285
Květen
299
Červen
172
Červenec
163
Srpen
97
Září
44
Říjen
7
Listopad
2
Prosinec
0
Mrazuvzdornost
Ano
493
Ne
26
Částečně ano
12
Stanoviště
Slunce
510
Polostín
388
Stín
30
Interiér
1
Termín výsadby
Leden
29
Únor
101
Březen
385
Duben
492
Květen
490
Červen
485
Červenec
169
Srpen
185
Září
549
Říjen
541
Listopad
501
Prosinec
234
Velikost květiny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
31
15 cm
28
20 cm
51
25 cm
30
30 cm
76
35 cm
20
40 cm
191
45 cm
21
50 cm
126
55 cm
4
60 cm
103
70 cm
21
80 cm
37
90 cm
40
100 cm
63
110 cm
16
120 cm
23
130 cm
5
140 cm
5
150 cm
10
160 cm
1
170 cm
1
180 cm
3
200 cm
4
75 cm
0
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
0
300 cm
1
60
1
190 cm
1
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
541
Výpis produktů
Kosatec 'Symphony hollandica' 10 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,90 Kč / 1 ks
Do košíku
1100
Krokus 'Aqua' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3492
Lilie 'Peppard Gold' 1 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Do košíku
78376
Lilie 'Sweet Surrender' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80940
Mix papouškovitých tulipánů 30 ks
Skladem
od
279 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9,30 Kč / 1 ks
Detail
13350-10
Mix plnokvětých frézií 50 ks
Skladem
229 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,58 Kč / 1 ks
Do košíku
78-665
Narcis 'Prototype' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28963
Okrasný česnek 'Eros' jednolistý 5 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3642
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'Amalia Olson' 1 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Do košíku
78-3434
Pryskyřník 'Ranunculus yellow' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
79559
Řebčík královský 'Rubra imperialis' 1 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Do košíku
78-283
Sněženka podsněžník 'Nivalis' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-286
Triteleia 'Hyacinthina' 5 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28909
Tulipán 'Cabanna' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3345
Tulipán 'Carnaval de nice' 5 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Do košíku
78-219
Tulipán 'Fabio' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3486
Tulipán 'Night club' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78822
Tulipán 'Rococo double' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
78-762
Tulipán 'Versaci' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29894
Tulipán 'White fire' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3636
Frézie 'Double orange' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-847
Hyacint 'Jan bos' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-253
Ifeion 'Charlotte Bishop' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78360
Kosatec 'Saphire beauty hollandica' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78803
Krokus 'Fuscotinctus chrysanthus' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-268
Ladoňka zářící 'Luciliae alba' 10 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,90 Kč / 1 ks
Do košíku
80575
Lilie 'Claude Shride' 1 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Do košíku
78375
Lilie 'Golden Stone' 1ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
920
Lilie 'Yellow Planet' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
79466
Mix greigii tulipánů 50 ks
Skladem
od
429 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,58 Kč / 1 ks
Detail
25544/10/
Mix lilií 10 ks
Skladem
429 Kč
/ balení
Měrná cena:
42,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78513
Narcis 'Frilly Feller' 5 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Měrná cena:
27,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28972
Narcis 'Lowen' 5 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3462
Narcis 'Sweet desire' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3544
Okrasný česnek 'Ledebourianum ' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
5162
Okrasný česnek 'Pinball Wizard' 1 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Do košíku
9097
Pryskyřník 'Ranunculus orange' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3378
Sasanka věncová 'The Bride' 15 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,27 Kč / 1 ks
Do košíku
80961
Šťavel čtyřlístek 'Iron cross' 10 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-516
Tulipán 'Eagle Wings' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78963
Tulipán 'Gudoshnik double' 5 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Detail
13662/10/
Tulipán 'Love Whisper' 5 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3621
Tulipán 'Negrita Double®' 5 ks
Skladem
od
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 17 Kč / 1 ks
Detail
9043/10/
Tulipán 'Seadov Parrot' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3633
Tulipán 'Texas flame' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78976
Tulipán 'Wind of Change' 5 ks
Skladem
119 Kč
/ ks
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29897
Duhovnice 'Hogard' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
9112
Frézie 'Double pink' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-663
Frézie 'Double white' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-383
Hyacint 'Blue star' 3 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Do košíku
28918
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 7 z 11.
1
7
11
541
položek celkem
Nahoru