Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Dne 28.9.2026 bude zákaznická podpora nedostupná z důvodu státního svátku. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Zlevněné cibuloviny a hlízy
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
/
Podzimní cibuloviny
/
Tulipány
Tulipány
, Strana 3
Plnokvěté tulipány
Papouškovité tulipány
Darwinovy tulipány
Fosteriana
Viridiflora
Triumph tulipány
Třepenité tulipány
Botanické tulipány
Pivoňkovité tulipány
Liliovité tulipány
Vícekvěté tulipány
Ice cream tulipány
Greigii tulipány
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
205
položek celkem
Cena
35
Kč
799
Kč
1
35
799
Na skladě
144
Značky
Holland Bulbs
1
Barva květu
Bílá
53
Červená
63
Růžová
58
Fialová
32
Žlutá
40
Modrá
4
Oranžová
13
Zelená
5
Černá
4
Mix barev
23
Krémová
2
Hnědá
1
Doba květu
Únor
3
Březen
18
Duben
197
Květen
190
Červen
2
Červenec
1
Růžová
1
Mrazuvzdornost
Ano
205
Stanoviště
Slunce
205
Polostín
190
Termín výsadby
Březen
1
Září
205
Říjen
204
Listopad
192
Prosinec
146
Velikost květiny
10 cm
2
20 cm
7
25 cm
11
30 cm
41
35 cm
3
40 cm
128
45 cm
8
50 cm
113
55 cm
3
60 cm
95
70 cm
3
80 cm
4
90 cm
2
100 cm
1
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
205
Výpis produktů
Mix darwinových tulipánů 50 ks
Skladem
od
459 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9,18 Kč / 1 ks
Detail
3677/10/
Mix třepenitých tulipánů 50 ks
Skladem
od
399 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,98 Kč / 1 ks
Detail
3686-10-
Tulipán 'Candy Club' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78785
Tulipán 'Cranberry thistle' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78386
Tulipán 'Happy generation' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Detail
3638/10/
Tulipán 'Little Beauty' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
26018
Tulipán 'Ronaldo' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-312
Tulipán 'Seadov Parrot' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3633
Tulipán 'Texas flame' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78976
Tulipán 'Valdivia' 5 ks
Skladem
119 Kč
/ balení
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3635
Tulipán 'Friendly Fire' 5 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3364
Tulipán 'Rococo double' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
78-762
Tulipán 'White fire' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3636
Mix plnokvětých třepenitých tulipánů 30 ks
Skladem
od
419 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13,97 Kč / 1 ks
Detail
13362-10
Tulipán 'Foxtrot' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
19796/10/
Tulipán 'Jaap groot' 5 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-756
Tulipán 'Versaci' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29894
Mix greigii tulipánů 50 ks
Skladem
od
429 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,58 Kč / 1 ks
Detail
25544/10/
Tulipán 'Fiery club' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
19727
Tulipán 'Newcastle' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ ks
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29888
Mix plnokvětých třepenitých tulipánů 50 ks
Skladem
od
549 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 10,98 Kč / 1 ks
Detail
9301-10-
Tulipán 'Callahan' 5 ks
Skladem
159 Kč
/ balení
Měrná cena:
31,80 Kč / 1 ks
Do košíku
79456
Tulipán 'Love Whisper' 5 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3621
Tulipán 'Miranda' 5 ks
Skladem
od
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
78348
Tulipán 'Wind of Change' 5 ks
Skladem
119 Kč
/ ks
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29897
Tulipán 'Yellow empress' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-214
Mix kaufmannových tulipánů 30 ks
Skladem
od
269 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,97 Kč / 1 ks
Detail
28765/10
Mix liliovitých tulipánů 50 ks
Skladem
od
399 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,98 Kč / 1 ks
Detail
9220-10-
Mix Východ slunce
Skladem
799 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,08 Kč / 1 ks
Do košíku
80814
Tulipán 'Bombastic red' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78383
Tulipán 'Gudoshnik double' 5 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Detail
13662/10/
Tulipán 'Leo' 5 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3617
Tulipán 'Princess Household' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3628
Tulipán 'Spryng Break' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78784
Mix kaufmannových tulipánů 50 ks
Skladem
od
359 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,18 Kč / 1 ks
Detail
28768/10
Mix papouškovitých tulipánů 50 ks
Skladem
od
449 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,98 Kč / 1 ks
Detail
4040-10-
Tulipán 'Joint Division' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29885
Tulipán 'Pretty Woman' 5 ks
Skladem
od
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13 Kč / 1 ks
Detail
78965
Mix Královská alej
Skladem
729 Kč
/ balení
Měrná cena:
16,95 Kč / 1 ks
Do košíku
80817
Mix Romantický venkov
Skladem
529 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,58 Kč / 1 ks
Do košíku
81556
Tulipán 'Crystal beauty' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
78-909
Tulipán 'Double Blizz' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3348
Tulipán 'Love Valley' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3620
Tulipán 'Robbedoes' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3631
Mix Oslava jara
Vyprodáno
599 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,98 Kč / 1 ks
Detail
80819
Mix viridiflora tulipánů 5 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Detail
26042
Tulipán 'Angelique' - Dárkové balení
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,90 Kč / 1 ks
Detail
80566
Tulipán 'Apeldoorn' 5 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,80 Kč / 1 ks
Detail
28915
Tulipán 'Bakeri lilac wonder' 5 ks
Vyprodáno
35 Kč
/ balení
Měrná cena:
7 Kč / 1 ks
Detail
78-3504
Tulipán 'Barbados' 5 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Detail
26060
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 5.
1
3
5
205
položek celkem
Nahoru