Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 4
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
385
položek celkem
Cena
15
Kč
515
Kč
1
15
515
Na skladě
150
Barva květu
Bílá
92
Červená
87
Růžová
108
Fialová
49
Žlutá
68
Modrá
11
Oranžová
41
Zelená
4
Černá
4
Mix barev
28
Krémová
0
Hnědá
0
Doba květu
Leden
0
Únor
9
Březen
11
Duben
20
Květen
90
Červen
233
Červenec
318
Srpen
254
Září
152
Říjen
44
Listopad
15
Prosinec
9
Mrazuvzdornost
Ano
222
Ne
141
Částečně ano
14
Stanoviště
Slunce
323
Polostín
160
Stín
36
Interiér
1
Termín výsadby
Leden
29
Únor
101
Březen
385
Duben
492
Květen
490
Červen
485
Červenec
169
Srpen
185
Září
549
Říjen
541
Listopad
501
Prosinec
234
Velikost květiny
8 cm
0
9 cm
0
10 cm
6
15 cm
6
20 cm
26
25 cm
8
30 cm
44
35 cm
15
40 cm
73
45 cm
7
50 cm
58
55 cm
6
60 cm
60
70 cm
42
80 cm
61
90 cm
69
100 cm
93
110 cm
42
120 cm
53
130 cm
13
140 cm
13
150 cm
19
160 cm
4
170 cm
3
180 cm
7
200 cm
5
75 cm
4
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
1
300 cm
1
60
0
190 cm
1
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
385
Výpis produktů
Více za méně
169 Kč
–53 %
Begónie 'Bertinii Boliviensis' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78634
Více za méně
Begónie 'Bertinii San Francisco' 1 ks
Vyprodáno
169 Kč
/ balení
Detail
12033
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie 'Bertinii Santa Barbara' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78635
Více za méně
Begónie 'Bertinii Santa Cruz' 1 ks
Vyprodáno
169 Kč
/ balení
Detail
78847
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie 'Bouton de rose' 2 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
14,50 Kč / 1 ks
Detail
5081
Více za méně
69 Kč
–57 %
Begónie 'Marginata white-red' 2 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
14,50 Kč / 1 ks
Detail
78-453
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie 'Picotee yellow-red' 2 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
34,50 Kč / 1 ks
Detail
78-452
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie plnokvětá 'Double orange' 2 ks
Vyprodáno
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,50 Kč / 1 ks
Detail
5018
Více za méně
Begónie plnokvětá 'Double red' 2 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,50 Kč / 1 ks
Detail
78-446
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie plnokvětá 'Double yellow' 2 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,50 Kč / 1 ks
Detail
5024
Více za méně
Begónie převislá 'Pendula red' 2 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
34,50 Kč / 1 ks
Detail
78-459
Více za méně
Begónie převislá 'Pendula white' 2 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,50 Kč / 1 ks
Detail
5072-5-6
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie převislá 'Pendula yellow' 2 ks
Vyprodáno
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,50 Kč / 1 ks
Detail
78-456
Více za méně
59 Kč
–67 %
Begónie třepenitá 'Fimbriata red' 2 ks
Vyprodáno
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,50 Kč / 1 ks
Detail
78-450
Více za méně
59 Kč
–67 %
Begónie třepenitá 'Fimbriata white' 2 ks
Vyprodáno
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,50 Kč / 1 ks
Detail
78-451
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie třepenitá 'Fimbriata yellow' 2 ks
Vyprodáno
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,50 Kč / 1 ks
Detail
5048
Bohyška 'August Moon' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
79239
Bohyška 'Blue Angel' 1 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Detail
79241
Bohyška 'Blue Cadet' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80142
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'Love Pat' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
26141
Bohyška 'Mediovariegata' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78539
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'Popcorn' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78864
Bohyška 'Sunny Halcyon' 1 ks
Vyprodáno
119 Kč
/ balení
Detail
80853
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'T-Rex' 1 ks
Vyprodáno
45 Kč
/ balení
Detail
79243
Bohyška 'Thunderbolt' 1 ks
Vyprodáno
119 Kč
/ balení
Detail
78867
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'Whirlwind' 1 ks
Vyprodáno
109 Kč
/ balení
Detail
79244
149 Kč
–33 %
Bohyška 'White Feather' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
78868
Bohyška 'Wide brim' 1 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Detail
78-482
Boubelka modrá 'Platycodon grandiflorus' 3 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Detail
17988
Boubelka růžová 'Platycodon grandiflorus' 3 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Detail
79193
Brambořík podzimní 'Cyclamen hederifolium' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
3875
Bukvice lékařská v květináči
Vyprodáno
139 Kč
/ ks
Detail
81324
Čechrava 'Astilbe Fanal' 1 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Detail
23382
Čechrava 'Astilbe Purple Glory Chinensis' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
80242
Čemeřice 'Double Ellen Picotee' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
78555
Čemeřice 'Double Ellen Pink' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
11442
Čemeřice 'Double Ellen Purple' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
78551
Čemeřice 'Double Ellen Red' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
78550
Čemeřice 'Double Ellen Spotted Pink' 1 ks
Vyprodáno
129 Kč
/ balení
Detail
78553
Čemeřice 'Double Ellen Spotted White' 1 ks
Vyprodáno
129 Kč
/ balení
Detail
78552
Čemeřice 'Orientalis' 1 ks
Vyprodáno
119 Kč
/ balení
Detail
78549
Česnek neapolský 'Neapolitanum' 10 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,90 Kč / 1 ks
Detail
13821
Denivka 'Aten' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-387
Denivka 'Double River Wye' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78536
Denivka 'Frans hals' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-390
Dierama pendulum 1 ks
Vyprodáno
199 Kč
/ balení
Detail
23406
Dosna 'Apricot Frost' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80103
JIŽ ZLEVNĚNO
Dosna 'Brilliant' 1 ks
Vyprodáno
35 Kč
/ balení
Detail
79227
JIŽ ZLEVNĚNO
Dosna 'Lucifer' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
80846
Dosna 'Mandarin Orange' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
80914
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 8.
1
4
8
385
položek celkem
Nahoru