Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 8
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
492
položek celkem
Cena
15
Kč
515
Kč
1
15
515
Na skladě
151
Barva květu
Bílá
127
Červená
105
Růžová
147
Fialová
74
Žlutá
79
Modrá
18
Oranžová
48
Zelená
8
Černá
4
Mix barev
34
Krémová
0
Hnědá
3
Doba květu
Leden
0
Únor
9
Březen
11
Duben
20
Květen
107
Červen
274
Červenec
409
Srpen
337
Září
219
Říjen
62
Listopad
26
Prosinec
9
Mrazuvzdornost
Ano
241
Ne
214
Částečně ano
26
Stanoviště
Slunce
428
Polostín
188
Stín
38
Interiér
1
Termín výsadby
Leden
29
Únor
101
Březen
385
Duben
492
Květen
490
Červen
485
Červenec
169
Srpen
185
Září
549
Říjen
541
Listopad
501
Prosinec
234
Výška rostliny
8 cm
0
9 cm
0
10 cm
7
15 cm
8
20 cm
28
25 cm
8
30 cm
49
35 cm
14
40 cm
80
45 cm
10
50 cm
71
55 cm
7
60 cm
70
70 cm
55
80 cm
82
90 cm
101
100 cm
128
110 cm
66
120 cm
79
130 cm
16
140 cm
16
150 cm
24
160 cm
5
170 cm
4
180 cm
8
200 cm
6
75 cm
4
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
3
300 cm
1
60
0
190 cm
2
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
492
Výpis produktů
Mečík 'Black star' 5 ks
Vyprodáno
od
60 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 12 Kč / 1 ks
Detail
11181/8/1
Mečík 'Blue isle' 5 ks
Vyprodáno
od
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,80 Kč / 1 ks
Detail
4985/8/1
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Cera Corfinio' 5 ks
Vyprodáno
od
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 5,80 Kč / 1 ks
Detail
26282/8/1
Mečík 'Hallowy' 5 ks
Vyprodáno
od
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,80 Kč / 1 ks
Detail
17826/10/
69 Kč
až
–5 %
Mečík 'Charisma' 5 ks
Vyprodáno
od
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13 Kč / 1 ks
Detail
17817/12
Mečík 'Charming Beauty' 5 ks
Vyprodáno
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Detail
26612
Mečík 'Cherry Candy' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
17820/10/
Mečík 'Jessica' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
81281
Mečík 'Karma' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
81213
Mečík 'Kingston Ruffle' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
17835/12
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Louise' 5 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Detail
81089
Mečík 'Magenta princess' 5 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Detail
81090
Mečík 'Mango Muse' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
80114
Mečík 'Milka' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
80977
Mečík 'Moonlight shadow' 5 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Detail
81091
Mečík 'My Love' 5 ks
Vyprodáno
od
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,80 Kč / 1 ks
Detail
17838/8/1
Mečík 'Ocaso' 5 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Detail
17841/12
59 Kč
až
–23 %
Mečík 'Peter pears' 5 ks
Vyprodáno
od
45 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9 Kč / 1 ks
Detail
968/8/1
Mečík 'Pink Lady' 5 ks
Vyprodáno
55 Kč
/ balení
Měrná cena:
11 Kč / 1 ks
Detail
8398/12/
Mečík 'Pink Lightning' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
17850/12
Mečík 'Prima Verde' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
80393
Mečík 'Prince of Orange' 5 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Detail
27020
Mečík 'Princess margareth rose' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
977
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Priscilla' 5 ks
Vyprodáno
od
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 3,80 Kč / 1 ks
Detail
980/8/1
Mečík 'Purple flora' 5 ks
Vyprodáno
od
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,80 Kč / 1 ks
Detail
983/8/1
Mečík 'Rose supreme' 5 ks
Vyprodáno
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Detail
986/12/
Mečík 'Rosiebee Red' 5 ks
Vyprodáno
od
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,80 Kč / 1 ks
Detail
26615/12/
Mečík 'Rusty chestnut' 5 ks
Vyprodáno
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Detail
80116
Mečík 'Stormy' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
81216
Mečík 'Ted's Frizzle' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
81217
Mečík 'Tiramisu' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
26636
Mečík 'Titanic' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
81218
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Traderhorn' 5 ks
Vyprodáno
od
15 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 3 Kč / 1 ks
Detail
995/8/1
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Violet King' 5 ks
Vyprodáno
od
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,80 Kč / 1 ks
Detail
27017/8/1
Mečík 'Vista' 5 ks
Vyprodáno
od
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,80 Kč / 1 ks
Detail
22818/10/
od
45 Kč
až
–40 %
Mečík 'White prosperity' 5 ks
Vyprodáno
od
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,80 Kč / 1 ks
Detail
998-12-
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Wine and roses' 5 ks
Vyprodáno
od
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 3,80 Kč / 1 ks
Detail
13824/8/1
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Xperience' 5 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Detail
81220
Mečík 'Zamora' 5 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Detail
80121
Mečík nanus 'Atom primulinus' 5 ks
Vyprodáno
od
15 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 3 Kč / 1 ks
Detail
5522/10/
Mečík nanus 'Carine' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
11667
Mečík nanus 'Elvira' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
78-553
Mečík nanus 'Charm' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
26618
Mečík nanus 'Charming Lady' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
26627
Mečík nanus 'Las vegas' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
78-554
Mečík nanus 'Mirella' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
26624
Mečík nanus 'Nathalie' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
78-798
Mečík nanus 'Nymph' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
18902
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík nanus 'Prins Claus' 5 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Detail
78843
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík nanus 'Robinetta' 5 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,80 Kč / 1 ks
Detail
18815
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 8 z 10.
1
8
10
492
položek celkem
Nahoru