Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 9
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
427
položek celkem
Cena
15
Kč
515
Kč
1
15
515
Na skladě
137
Barva květu
Bílá
111
Červená
92
Růžová
121
Fialová
69
Žlutá
72
Modrá
17
Oranžová
44
Zelená
6
Černá
3
Mix barev
31
Krémová
0
Hnědá
3
Doba květu
Leden
1
Únor
42
Březen
147
Duben
297
Květen
355
Červen
313
Červenec
427
Srpen
346
Září
226
Říjen
70
Listopad
31
Prosinec
10
Mrazuvzdornost
Ano
196
Ne
200
Částečně ano
24
Stanoviště
Slunce
382
Polostín
169
Stín
24
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
19
Únor
91
Březen
318
Duben
409
Květen
410
Červen
404
Červenec
138
Srpen
139
Září
165
Říjen
163
Listopad
160
Prosinec
57
Velikost květiny
8 cm
0
9 cm
0
10 cm
5
15 cm
4
20 cm
24
25 cm
5
30 cm
38
35 cm
9
40 cm
72
45 cm
11
50 cm
72
55 cm
6
60 cm
64
70 cm
52
80 cm
66
90 cm
88
100 cm
114
110 cm
60
120 cm
72
130 cm
12
140 cm
13
150 cm
19
160 cm
5
170 cm
4
180 cm
8
200 cm
6
75 cm
4
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
3
300 cm
1
60
0
190 cm
2
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
427
Výpis produktů
Slézová růže 'Double Pink' 5 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Detail
78521
Slézová růže 'Double Purple' 5 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Detail
78744
Slézová růže 'Double Salmon' 5 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Detail
78857
Slézová růže 'Double White' 5 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Detail
78522
Slézová růže 'Double Yellow' 5 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Detail
11304
Slunečnice 'Loddon Gold' 1 ks
Vyprodáno
85 Kč
/ balení
Detail
81188
JIŽ ZLEVNĚNO
Snědek 'Saundersiae' 1 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Detail
13845
Šalvěj hajní 'Blue' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78542
Šalvěj hajní 'Schneehugel' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78541
Šuškarda 'Liatris spicata alba' 10 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Detail
78934
Šuškarda 'Liatris spicata' 10 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,90 Kč / 1 ks
Detail
14406
JIŽ ZLEVNĚNO
Třapatkovka Echinacea 'Butterfly Kisses' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
26267
Třapatkovka Echinacea 'Green Twister' 1 ks
Vyprodáno
65 Kč
/ balení
Detail
80186
Třapatkovka Echinacea 'Purpurea double decker' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
80185
Třapatkovka Echinacea 'Purpurea magnus' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80184
Tuberóza hlíznatá 'Pink Sapphire' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78626
Vlčí bob 'Governor' 3 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Detail
5240
Vlčí bob 'My castle' 3 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Detail
78-496
Vlčí bob 'Noblemaiden' 3 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Detail
80128
Vlčí bob 'Yellow' 3 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Detail
79292
Zavinutka 'Beauty of cobham' 1 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Detail
78544
Zavinutka 'Cambridge Scarlet' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78543
Zavinutka 'Croftway Pink' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
26426
Zavinutka 'Schneewittchen' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80148
Zefírové lilie 'Zephyranthes Robustus' 20 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,95 Kč / 1 ks
Detail
17997
JIŽ ZLEVNĚNO
Zmijovec cibulonosný 'Amorphophallus bulbifer' 1 ks
Vyprodáno
149 Kč
/ balení
Detail
23373
Zvonek karpatský 'Blue Clips' v květináči
Vyprodáno
129 Kč
/ ks
Detail
81325
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 9 z 9.
1
9
427
položek celkem
Nahoru