Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 8
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
427
položek celkem
Cena
15
Kč
515
Kč
1
15
515
Na skladě
136
Barva květu
Bílá
111
Červená
92
Růžová
121
Fialová
69
Žlutá
72
Modrá
17
Oranžová
44
Zelená
6
Černá
3
Mix barev
31
Krémová
0
Hnědá
3
Doba květu
Leden
1
Únor
42
Březen
147
Duben
297
Květen
355
Červen
313
Červenec
427
Srpen
346
Září
226
Říjen
70
Listopad
31
Prosinec
10
Mrazuvzdornost
Ano
196
Ne
200
Částečně ano
24
Stanoviště
Slunce
382
Polostín
169
Stín
24
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
19
Únor
91
Březen
318
Duben
409
Květen
410
Červen
404
Červenec
138
Srpen
139
Září
165
Říjen
163
Listopad
160
Prosinec
57
Velikost květiny
8 cm
0
9 cm
0
10 cm
5
15 cm
4
20 cm
24
25 cm
5
30 cm
38
35 cm
9
40 cm
72
45 cm
11
50 cm
72
55 cm
6
60 cm
64
70 cm
52
80 cm
66
90 cm
88
100 cm
114
110 cm
60
120 cm
72
130 cm
12
140 cm
13
150 cm
19
160 cm
5
170 cm
4
180 cm
8
200 cm
6
75 cm
4
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
3
300 cm
1
60
0
190 cm
2
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
427
Výpis produktů
Mečík nanus 'Nymph' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
18902
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík nanus 'Prins Claus' 5 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Detail
78843
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík nanus 'Robinetta' 5 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,80 Kč / 1 ks
Detail
18815
Mečík nanus 'Vulcano' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
80119
Mix Babiana stricta 15 ks
Vyprodáno
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,60 Kč / 1 ks
Detail
80132
Mix Babiana stricta 30 ks
Vyprodáno
209 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,97 Kč / 1 ks
Detail
78906
Mix Babiana stricta 50 ks
Vyprodáno
299 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,98 Kč / 1 ks
Detail
11499
Mix barev kal 'Zantedeschia' 5 ks
Vyprodáno
299 Kč
/ balení
Měrná cena:
59,80 Kč / 1 ks
Detail
81228
Mix Classic
Vyprodáno
279 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,97 Kč / 1 ks
Detail
80812
Mix dosen 10 ks
Vyprodáno
299 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,90 Kč / 1 ks
Detail
14079
Mix dosen 5 ks
Vyprodáno
189 Kč
/ balení
Měrná cena:
37,80 Kč / 1 ks
Detail
80229
Mix jiřin 8 ks
Vyprodáno
515 Kč
/ balení
Měrná cena:
64,38 Kč / 1 ks
Detail
78-601
Mix kalokvětů 5 ks
Vyprodáno
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
39,80 Kč / 1 ks
Detail
11298
Mix mečíků 15 ks
Vyprodáno
od
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 5 Kč / 1 ks
Detail
14226-8-1
Mix mečíků 30 ks
Vyprodáno
od
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 4,30 Kč / 1 ks
Detail
14190-8-1
Mix mečíků 50 ks
Vyprodáno
od
169 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 3,38 Kč / 1 ks
Detail
1814-8-1
JIŽ ZLEVNĚNO
Mix mečíků 50 ks - Speciální extra nabídka
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
1,98 Kč / 1 ks
Detail
25191
Mix mečíku nanus 30 ks
Vyprodáno
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,63 Kč / 1 ks
Detail
78907
Mix mnohokvětů 5 ks
Vyprodáno
189 Kč
/ balení
Měrná cena:
37,80 Kč / 1 ks
Detail
12864
Mix nízkých montbrécií 50 ks
Vyprodáno
159 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,18 Kč / 1 ks
Detail
4787
Mix plamenek 10 ks
Vyprodáno
249 Kč
/ balení
Měrná cena:
24,90 Kč / 1 ks
Detail
6044
Více za méně
Mix plnokvětých begónií 10 ks
Vyprodáno
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,90 Kč / 1 ks
Detail
5348-5-6
Více za méně
Mix převislých begónií 10 ks
Vyprodáno
249 Kč
/ balení
Měrná cena:
24,90 Kč / 1 ks
Detail
78-519
Mix sasanek St. brigid 50 ks
Vyprodáno
169 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,38 Kč / 1 ks
Detail
79431
Mix slézových růží 10 ks
Vyprodáno
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,90 Kč / 1 ks
Detail
5333
Více za méně
Mix třepenitých begónií 10 ks
Vyprodáno
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,90 Kč / 1 ks
Detail
5345
Mix vlčích bobů 10 ks
Vyprodáno
325 Kč
/ balení
Měrná cena:
32,50 Kč / 1 ks
Detail
5252
Mix vysokých montbrécií 50 ks
Vyprodáno
229 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,58 Kč / 1 ks
Detail
78-385
Mochna 'Gibson's Scarlet' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80151
Mochna nepálská 'Ron Mcbeath' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80153
Montbrécie 'George Davidson' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
12042
Montbrécie 'Lucifer' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
4778
Montbrécie 'Red King' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
80963
JIŽ ZLEVNĚNO
Okrasný česnek 'Cernuum' převislý 1 ks
Vyprodáno
85 Kč
/ balení
Detail
78-3585
Orlíček 'Crimson star' 3 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Detail
5288
Orlíček 'Nora barlow' 3 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
26,33 Kč / 1 ks
Detail
78-506
Orlíček 'William Guiness' 3 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Detail
11319
JIŽ ZLEVNĚNO
Paví orchidej Acidanthera 10 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
2,90 Kč / 1 ks
Detail
11169
Plamenka 'Amethyst' 3 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
26,33 Kč / 1 ks
Detail
78-513
Plamenka 'Bright Eyes' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-3607
Plamenka 'Cosmopolitan ' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-515
Plamenka 'Europe' 3 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,67 Kč / 1 ks
Detail
78-511
Plamenka 'Laura' 3 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Detail
78-510
Plamenka 'Nicky' 3 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
26,33 Kč / 1 ks
Detail
78-508
Plamenka 'Raving Beauty' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78-3606
Plamenka 'Rijnstroom' 3 ks
Vyprodáno
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
21,67 Kč / 1 ks
Detail
78546
Plamenka 'Starfire' 3 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,67 Kč / 1 ks
Detail
78-1000
Plamenka 'Uspech' 3 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,67 Kč / 1 ks
Detail
78-3428
Rozrazil 'Veronica Longifolia Blauriesin' 1 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Detail
80248
Rozrazil 'Veronica White' 1 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Detail
80187
Ovládací prvky výpisu
Načíst 27 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 8 z 9.
1
8
9
427
položek celkem
Nahoru