Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Dne 28.9.2026 bude zákaznická podpora nedostupná z důvodu státního svátku. Děkujeme za pochopení.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Zlevněné cibuloviny a hlízy
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 10
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Zlevněné cibuloviny a hlízy
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
845
položek celkem
Cena
15
Kč
799
Kč
1
15
799
Na skladě
469
Barva květu
Bílá
223
Červená
156
Růžová
208
Fialová
138
Žlutá
156
Modrá
46
Oranžová
70
Zelená
16
Černá
6
Mix barev
74
Krémová
2
Hnědá
4
Doba květu
Leden
1
Únor
39
Březen
144
Duben
295
Květen
350
Červen
307
Červenec
422
Srpen
343
Září
226
Říjen
70
Listopad
31
Prosinec
10
Červen-srpen
1
Květen-červenec
1
Růžová
1
Mrazuvzdornost
Ano
576
Ne
218
Částečně ano
25
Stanoviště
Slunce
749
Polostín
494
Stín
56
Interiér
1
Termín výsadby
Leden
28
Únor
100
Březen
378
Duben
485
Květen
483
Červen
479
Červenec
165
Srpen
181
Září
541
Říjen
533
Listopad
496
Prosinec
233
Velikost květiny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
35
15 cm
30
20 cm
69
25 cm
35
30 cm
112
35 cm
32
40 cm
230
45 cm
26
50 cm
170
55 cm
8
60 cm
149
70 cm
56
80 cm
87
90 cm
103
100 cm
140
110 cm
66
120 cm
80
130 cm
16
140 cm
16
150 cm
24
160 cm
5
170 cm
4
180 cm
9
200 cm
6
75 cm
4
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
3
300 cm
1
60
1
190 cm
2
Položek k zobrazení:
845
Výpis produktů
Frézie 'Double red' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
4769
Frézie 'Single Orange' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78566
Hvězdník 'Dance Valley' 1 ks
Ihned k odeslání
139 Kč
/ balení
Do košíku
80864
Hvězdník 'Estella' 1 ks
Ihned k odeslání
239 Kč
/ balení
Do košíku
80863
Hvězdník 'Hercules' 1 ks
Ihned k odeslání
179 Kč
/ balení
Do košíku
80867
Hvězdník 'Cherry Nymph' 1 ks
Ihned k odeslání
169 Kč
/ balení
Do košíku
80861
Hvězdník 'Christmas gift' 1 ks
Skladem
299 Kč
/ balení
Do košíku
81601
Hvězdník 'Lady Jane' 1 ks
Ihned k odeslání
185 Kč
/ balení
Do košíku
80862
Hvězdník 'Samba' 1 ks
Ihned k odeslání
185 Kč
/ balení
Do košíku
80869
Lilie 'Manitoba Morning' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80968
JIŽ ZLEVNĚNO
Lilie 'Pearl Justine' 1 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Do košíku
80926
Lilie 'Pearl melanie' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
78-474
Mix Romantický venkov
Skladem
529 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,58 Kč / 1 ks
Do košíku
81556
Narcis 'Yazz' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3391
Růže z Jericha 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
9349
Tulipán 'Crystal beauty' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
78-909
Tulipán 'Double Blizz' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3348
Tulipán 'Love Valley' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3620
Tulipán 'Robbedoes' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3631
JIŽ ZLEVNĚNO
Amacrinum 'Howardii' 1 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Detail
13812
99 Kč
–50 %
Árón 'Arum italicum' 5 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,80 Kč / 1 ks
Detail
9472
Více za méně
169 Kč
–53 %
Begónie 'Bertinii Boliviensis' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78634
Více za méně
Begónie 'Bertinii San Francisco' 1 ks
Vyprodáno
169 Kč
/ balení
Detail
12033
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie 'Bertinii Santa Barbara' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78635
Více za méně
Begónie 'Bertinii Santa Cruz' 1 ks
Vyprodáno
169 Kč
/ balení
Detail
78847
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie 'Bouton de rose' 2 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
14,50 Kč / 1 ks
Detail
5081
Více za méně
69 Kč
–57 %
Begónie 'Marginata white-red' 2 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
14,50 Kč / 1 ks
Detail
78-453
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie 'Picotee yellow-red' 2 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
34,50 Kč / 1 ks
Detail
78-452
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie plnokvětá 'Double orange' 2 ks
Vyprodáno
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,50 Kč / 1 ks
Detail
5018
Více za méně
Begónie plnokvětá 'Double red' 2 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,50 Kč / 1 ks
Detail
78-446
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie plnokvětá 'Double yellow' 2 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,50 Kč / 1 ks
Detail
5024
Více za méně
Begónie převislá 'Pendula red' 2 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
34,50 Kč / 1 ks
Detail
78-459
Více za méně
Begónie převislá 'Pendula white' 2 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,50 Kč / 1 ks
Detail
5072-5-6
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie převislá 'Pendula yellow' 2 ks
Vyprodáno
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,50 Kč / 1 ks
Detail
78-456
Více za méně
59 Kč
–67 %
Begónie třepenitá 'Fimbriata red' 2 ks
Vyprodáno
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,50 Kč / 1 ks
Detail
78-450
Více za méně
59 Kč
–67 %
Begónie třepenitá 'Fimbriata white' 2 ks
Vyprodáno
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,50 Kč / 1 ks
Detail
78-451
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie třepenitá 'Fimbriata yellow' 2 ks
Vyprodáno
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,50 Kč / 1 ks
Detail
5048
Bohyška 'August Moon' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
79239
Bohyška 'Blue Angel' 1 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Detail
79241
Bohyška 'Blue Cadet' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80142
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'Love Pat' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
26141
Bohyška 'Mediovariegata' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78539
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'Popcorn' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78864
Bohyška 'Sunny Halcyon' 1 ks
Vyprodáno
119 Kč
/ balení
Detail
80853
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'T-Rex' 1 ks
Vyprodáno
45 Kč
/ balení
Detail
79243
Bohyška 'Thunderbolt' 1 ks
Vyprodáno
119 Kč
/ balení
Detail
78867
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'Whirlwind' 1 ks
Vyprodáno
109 Kč
/ balení
Detail
79244
149 Kč
–33 %
Bohyška 'White Feather' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
78868
Boubelka bílá 'Platycodon grandiflorus' 3 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Detail
79194
Boubelka modrá 'Platycodon grandiflorus' 3 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Detail
17988
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 10 z 17.
1
10
17
845
položek celkem
Nahoru