Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 11
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
588
položek celkem
Cena
19
Kč
799
Kč
1
19
799
Na skladě
428
Barva květu
Bílá
151
Červená
91
Růžová
124
Fialová
104
Žlutá
117
Modrá
36
Oranžová
49
Zelená
9
Černá
4
Mix barev
56
Krémová
2
Hnědá
1
Doba květu
Leden
0
Únor
41
Březen
146
Duben
295
Květen
326
Červen
214
Červenec
196
Srpen
120
Září
50
Říjen
14
Listopad
3
Prosinec
0
Mrazuvzdornost
Ano
588
Ne
220
Částečně ano
26
Stanoviště
Slunce
533
Polostín
442
Stín
46
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
11
Únor
10
Březen
222
Duben
241
Květen
239
Červen
235
Červenec
129
Srpen
143
Září
500
Říjen
493
Listopad
449
Prosinec
216
Velikost květiny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
32
15 cm
28
20 cm
55
25 cm
32
30 cm
87
35 cm
32
40 cm
183
45 cm
19
50 cm
131
55 cm
10
60 cm
116
70 cm
37
80 cm
55
90 cm
48
100 cm
72
110 cm
17
120 cm
23
130 cm
6
140 cm
6
150 cm
14
160 cm
3
170 cm
3
180 cm
8
200 cm
5
75 cm
1
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
2
300 cm
1
60
1
190 cm
2
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
588
Výpis produktů
Lilie 'Roselily Bianca®' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-3590
Lilie 'Roselily Cyrilla®' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-3589
Lilie 'Roselily Elena ®' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-913
Lilie 'Roselily Eleonora®' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-3304
Lilie 'Rozalynn' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
78325
Lilie 'Scoubidou' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
9990
Lilie 'Scheherezade' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78372
Lilie 'Star Gazer' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80939
Lilie 'Tribal dance' 1ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
950
Lilie královská 'Regale' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
935
Liliovka srstnatá 'Tricyrtis Hirta' 5 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Detail
23139
Mák velkokvětý 'Indian Chief' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-3429
Mák velkokvětý 'May Queen ' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
78-830
Mix Classic
Vyprodáno
279 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,97 Kč / 1 ks
Detail
80812
Mix dřípulek 50 ks
Vyprodáno
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
2,98 Kč / 1 ks
Detail
11703
Mix Královská alej
Vyprodáno
729 Kč
/ balení
Měrná cena:
16,95 Kč / 1 ks
Detail
80817
Mix mnohokvětů 5 ks
Vyprodáno
189 Kč
/ balení
Měrná cena:
37,80 Kč / 1 ks
Detail
12864
Mix nízkých montbrécií 50 ks
Vyprodáno
159 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,18 Kč / 1 ks
Detail
4787
Mix Oslava jara
Vyprodáno
599 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,98 Kč / 1 ks
Detail
80819
Mix plamenek 10 ks
Vyprodáno
249 Kč
/ balení
Měrná cena:
24,90 Kč / 1 ks
Detail
6044
Mix sasanek St. brigid 50 ks
Vyprodáno
169 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,38 Kč / 1 ks
Detail
79431
Mix slézových růží 10 ks
Vyprodáno
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,90 Kč / 1 ks
Detail
5333
Mix vysokých montbrécií 50 ks
Vyprodáno
229 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,58 Kč / 1 ks
Detail
78-385
Mochna 'Gibson's Scarlet' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80151
Mochna nepálská 'Ron Mcbeath' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80153
Montbrécie 'George Davidson' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
12042
Montbrécie 'Lucifer' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
4778
Montbrécie 'Red King' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
80963
Narcis 'Peach prince' 5 ks
Vyprodáno
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
39,80 Kč / 1 ks
Detail
28987
Narcis 'The bride' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
78-860
Narcis 'Ziva' 5 ks
Vyprodáno
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
21,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3404
JIŽ ZLEVNĚNO
Okrasný česnek 'Cernuum' převislý 1 ks
Vyprodáno
85 Kč
/ balení
Detail
78-3585
Orlíček 'Crimson star' 3 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Detail
5288
Orlíček 'Nora barlow' 3 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
26,33 Kč / 1 ks
Detail
78-506
Orlíček 'William Guiness' 3 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Detail
11319
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'Alba Plena' 1 ks
Vyprodáno
149 Kč
/ balení
Detail
81117
Pivoňka 'Alertie' 1 ks
Vyprodáno
185 Kč
/ balení
Detail
5105
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'Alexander fleming' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
78-98
Pivoňka 'Alexander fleming' v květináči
Vyprodáno
309 Kč
/ ks
Detail
78-3483
Pivoňka 'Belgravia' 1 ks
Vyprodáno
249 Kč
/ balení
Detail
78-3577
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'Edulis Superba' 1 ks
Vyprodáno
149 Kč
/ balení
Detail
81118
Pivoňka 'Henry Bockstoce' 1 ks
Vyprodáno
299 Kč
/ balení
Detail
79294
Pivoňka 'Kansas' 1 ks
Vyprodáno
185 Kč
/ balení
Detail
78-469
Pivoňka 'Sebastiaan Maas' 1 ks
Vyprodáno
249 Kč
/ balení
Detail
81116
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'White Elegance' 1 ks
Vyprodáno
149 Kč
/ balení
Detail
78-3436
Plamenka 'Amethyst' 3 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
26,33 Kč / 1 ks
Detail
78-513
Plamenka 'Bright Eyes' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-3607
Plamenka 'Cosmopolitan ' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-515
Plamenka 'Europe' 3 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,67 Kč / 1 ks
Detail
78-511
Plamenka 'Laura' 3 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Detail
78-510
Ovládací prvky výpisu
Načíst 38 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 11 z 12.
1
11
12
588
položek celkem
Nahoru