Objednávky obsahující produkty skladem odesíláme do 2 pracovních dní, předobjednávky budeme rozesílat v srpnu až září.

Begónie královské - Rex

Begónie královské (Begonia rex) vás zaujmou svým dekorativním charakterem. Jejich nádherné listy se stávají perlami zahradního designu, a to díky jejich bohaté škále barev, zahrnující odstíny červené, fialové, růžové, zelené a šedé. Unikátní designový prvek spočívá v extravagantních kresbách na jejich listech.

Objevte kouzlo šedo-zelené begónie královské Arctic Breeze nebo rudé Inca Flame. Ladila by s vaším interiérem spíše begónie v růžovém odstínu? Vyberte si sazenici begónie královské Indian Summer nebo si prohlédněte celou nabídku níže.

Při zahájení péče o begónii královskou je klíčové vybrat jí světlé místo s dostatečným nepřímým slunečním zářením. Rostlina vyžaduje lehkou a dobře odvodňovanou půdu s vysokým obsahem humusu. Rostlinu udržujte v místě s teplotou v rozmezí 15-25° C a pravidelně zalévejte, s důrazem na udržení mírně vlhké půdy. Zvýšená vlhkost vzduchu kolem rostliny je také prospěšná. Při aktivním růstu ji hnojte vyváženým hnojivem pro kvetoucí rostliny jednou za měsíc.

Zjistěte více o tom, jak begónie královské pěstovat.

11 položek celkem

Cena

7980
17980