Sazenice begónií

Naše sazenice begónií o velikosti 5 cm jsou prvním krokem k pěstování těchto exotických rostlin, mezi nimiž najdete begónii královskou, begónii bolívijskou a begónii elatior. Tyto malé poklady přinesou do vaší zahrady nejen pestrobarevnou krásu, ale také jedinečné vlastnosti každé odrůdy.

Begónie královské jsou skvělou volbou pro podzimní období. Jejich listy jsou zdobeny pozoruhodnými vzory, což z nich činí unikátní designový kousek. Pochází z tropických pralesů kolem rovníku, ale snadno najdou své místo i ve stylových interiérech

Begónie bolívijské přináší okouzlující eleganci do každé zahrady, terasy nebo balkonu. S převislým habitusem a výškou do 35 cm nabízí bohatý rozkvět v pestrých barvách od května do října. Jejich květy a podlouhlé listy s jemným vykrajováním vytvářejí působivý dojem v závěsných koších nebo květináčích.

Begónie elatior se vyznačují křehkými okvětními lístky, které mají skládanou strukturu a připomínají růže. Begónie elatior patřící k hlíznatým rostlinám, vynikají silnými kořeny a charakteristickým zeleným listím, které postrádá načervenalé zbarvení.

Vybrali jste si svou sazenici begónie? Přečtěte si, jak se o begónie starat.

 

 

64 položek celkem

Cena

6579
16579
Nahoru
Další produkty