Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 10
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
759
položek celkem
Cena
15
Kč
799
Kč
1
15
799
Na skladě
454
Barva květu
Bílá
202
Červená
145
Růžová
192
Fialová
122
Žlutá
147
Modrá
44
Oranžová
68
Zelená
13
Černá
6
Mix barev
71
Krémová
2
Hnědá
4
Doba květu
Leden
1
Únor
32
Březen
136
Duben
273
Květen
331
Červen
266
Červenec
382
Srpen
306
Září
200
Říjen
50
Listopad
29
Prosinec
10
Mrazuvzdornost
Ano
533
Ne
195
Částečně ano
24
Stanoviště
Slunce
759
Polostín
496
Stín
56
Interiér
1
Termín výsadby
Leden
27
Únor
81
Březen
323
Duben
428
Květen
423
Červen
417
Červenec
156
Srpen
169
Září
514
Říjen
510
Listopad
472
Prosinec
219
Velikost květiny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
34
15 cm
27
20 cm
52
25 cm
28
30 cm
84
35 cm
20
40 cm
211
45 cm
25
50 cm
163
55 cm
7
60 cm
140
70 cm
55
80 cm
84
90 cm
102
100 cm
140
110 cm
65
120 cm
79
130 cm
16
140 cm
15
150 cm
24
160 cm
5
170 cm
4
180 cm
9
200 cm
5
75 cm
4
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
3
300 cm
0
60
1
190 cm
2
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
759
Výpis produktů
Tulipán 'Leo' 5 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3617
Tulipán 'Love Valley' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3620
Tulipán 'Pretty Woman' 5 ks
Skladem
od
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13 Kč / 1 ks
Detail
78965
Tulipán 'Robbedoes' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3631
JIŽ ZLEVNĚNO
Amacrinum 'Howardii' 1 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Detail
13812
99 Kč
–50 %
Árón 'Arum italicum' 5 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,80 Kč / 1 ks
Detail
9472
Více za méně
Begónie 'Bertinii San Francisco' 1 ks
Vyprodáno
169 Kč
/ balení
Detail
12033
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie 'Bertinii Santa Barbara' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78635
Více za méně
Begónie 'Bertinii Santa Cruz' 1 ks
Vyprodáno
169 Kč
/ balení
Detail
78847
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie 'Bouton de rose' 2 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
14,50 Kč / 1 ks
Detail
5081
Více za méně
69 Kč
–57 %
Begónie 'Marginata white-red' 2 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
14,50 Kč / 1 ks
Detail
78-453
Boubelka bílá 'Platycodon grandiflorus' 3 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Detail
79194
Boubelka modrá 'Platycodon grandiflorus' 3 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Detail
17988
Boubelka růžová 'Platycodon grandiflorus' 3 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Detail
79193
Česnek neapolský 'Neapolitanum' 10 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,90 Kč / 1 ks
Detail
13821
Denivka 'Aten' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-387
Denivka 'Double River Wye' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78536
Denivka 'Frans hals' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
78-390
Dierama pendulum 1 ks
Vyprodáno
199 Kč
/ balení
Detail
23406
Dosna 'Apricot Frost' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80103
Dosna 'Black Knight' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
26369
JIŽ ZLEVNĚNO
Dosna 'Brilliant' 1 ks
Vyprodáno
35 Kč
/ balení
Detail
79227
JIŽ ZLEVNĚNO
Dosna 'Caballero' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
4832
JIŽ ZLEVNĚNO
Dosna 'Lucifer' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
80846
Dosna 'Mandarin Orange' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
80914
Dosna 'Mrs. Oklahoma' 1 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Detail
78-484
Dvojostice 'Delavayi' 3 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Detail
18818
Hvězdník 'Ferrari' 1 ks
Vyprodáno
179 Kč
/ balení
Detail
80866
Hyacint 'City of Harleem' 3 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Detail
28921
Hyacint 'Delft Blue' 3 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Detail
78-3489
Hyacint 'Woodstock' 3 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Detail
78-722
JIŽ ZLEVNĚNO
Chasmanthe saturnus 3 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
16,33 Kč / 1 ks
Detail
18727
JIŽ ZLEVNĚNO
Chocholatice 'Autumnalis' 1 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Detail
78580
JIŽ ZLEVNĚNO
Chocholatice 'Bicolor' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
11688
JIŽ ZLEVNĚNO
Chocholatice 'Comosa' 1 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Detail
78581
Ifeion 'Jessie' 10 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Detail
78361
Ismene 'Sulphur Queen' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
13806
Janeba drsná 'Scabra' 2 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,50 Kč / 1 ks
Detail
11433
Jarmanka větší 'Astrantia Major Alba' 1 ks
Vyprodáno
85 Kč
/ balení
Detail
80245
Jarmanka větší 'Astrantia Major Rosea' 1 ks
Vyprodáno
85 Kč
/ balení
Detail
80243
Jarmanka větší 'Astrantia Ruby Cloud Major' 1 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Detail
80244
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Akita' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
79233
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Ariko Aphrodite' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
26285
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Armateras' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
78-541
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Arthur Hambley' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
81321
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Aspen' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
81322
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Bohemian Spartacus' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
80886
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Bora bora' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
1010
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Cafe au lait rosé' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
18971
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Cafe au lait royal' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
18977
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 10 z 16.
1
10
16
759
položek celkem
Nahoru