Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 3
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
185
položek celkem
Cena
19
Kč
459
Kč
1
19
459
Na skladě
143
Barva květu
Bílá
46
Červená
29
Růžová
42
Fialová
20
Žlutá
34
Modrá
9
Oranžová
26
Zelená
5
Černá
2
Mix barev
17
Krémová
0
Hnědá
0
Doba květu
Leden
0
Únor
2
Březen
6
Duben
13
Květen
51
Červen
122
Červenec
139
Srpen
84
Září
42
Říjen
6
Listopad
1
Prosinec
0
Mrazuvzdornost
Ano
143
Ne
24
Částečně ano
9
Stanoviště
Slunce
169
Polostín
88
Stín
17
Interiér
1
Termín výsadby
Leden
29
Únor
101
Březen
385
Duben
492
Květen
490
Červen
485
Červenec
169
Srpen
185
Září
549
Říjen
541
Listopad
501
Prosinec
234
Velikost květiny
8 cm
0
9 cm
0
10 cm
5
15 cm
11
20 cm
14
25 cm
5
30 cm
14
35 cm
2
40 cm
37
45 cm
5
50 cm
23
55 cm
1
60 cm
18
70 cm
11
80 cm
21
90 cm
31
100 cm
43
110 cm
15
120 cm
22
130 cm
4
140 cm
4
150 cm
7
160 cm
0
170 cm
0
180 cm
1
200 cm
1
75 cm
0
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
0
300 cm
1
60
0
190 cm
0
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
185
Výpis produktů
Okrasný česnek 'Red Mohican ' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
78370
Frézie 'Double pink' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-663
Frézie 'Double white' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-383
Frézie 'Single Orange' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78566
Frézie 'Single Pink' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78727
Frézie 'Single Red' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
11517
Hvězdník 'Nymph' 1 ks
Skladem
239 Kč
/ balení
Do košíku
78920
Ifeion 'Wisley Blue' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78363
Lilie 'Morpho pink' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
929
Lilie 'Pink Planet' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
9979
Lilie 'Tomos' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
79178
Lilie 'Yellow Country' 1 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Do košíku
80957
Mix jednoduchých frézií 50 ks
Skladem
189 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,78 Kč / 1 ks
Do košíku
5966
Mix velkých okrasných česneků 5 ks
Skladem
349 Kč
/ balení
Měrná cena:
69,80 Kč / 1 ks
Do košíku
18875
Pryskyřník 'Ranunculus Picotee Orange' 3 ks
Skladem
55 Kč
/ balení
Měrná cena:
18,33 Kč / 1 ks
Do košíku
79217
Pryskyřník 'Ranunculus red' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3380
Duhovnice paniculata 'Eos' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
80268
Frézie 'Double red' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
4769
Frézie 'Single White' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78567
Frézie 'Single Yellow' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78568
Hvězdník 'Appleblossom' 1 ks
Skladem
199 Kč
/ balení
Do košíku
2453
Kosatec 'Valentine hollandica' 10 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,90 Kč / 1 ks
Do košíku
81600
Lilie 'Fairy Morning' 1 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Do košíku
80964
Lilie 'Forever Linda' 1 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Do košíku
917
JIŽ ZLEVNĚNO
Lilie 'Ilse' 1 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Do košíku
78322
Lilie 'Lancifolium' 1 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Do košíku
80909
Lilie 'Manitoba Morning' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80968
Lilie 'Orange Summer' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80918
JIŽ ZLEVNĚNO
Lilie 'Pearl Justine' 1 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Do košíku
80926
Lilie 'Roselily Tanya' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80885
Lilie 'Salmon Party' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
78335
Lilie 'Terrace City' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80969
Pivoňka 'Bartzella' 1 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
459 Kč
/ balení
Do košíku
78-3287
Sasanka věncová 'Mr.Fokker' 15 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,27 Kč / 1 ks
Do košíku
80958
Šťavel čtyřlístek 'Triangularis' 10 ks
Skladem
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-517
Frézie 'Single Blue' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78576
Hvězdník 'Benfica' 1 ks
Skladem
179 Kč
/ balení
Do košíku
2456
Hvězdník 'Double Dream' 1 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
249 Kč
/ balení
Do košíku
78-3299
Lilie 'Foxtrot' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
9996
Lilie 'Gwen' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
80871
Lilie 'Hulk' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80875
Lilie 'Orfeo' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80919
Lilie 'Pearl melanie' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
78-474
Růže z Jericha 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
9349
JIŽ ZLEVNĚNO
Amacrinum 'Howardii' 1 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Detail
13812
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie převislá 'Pendula yellow' 2 ks
Vyprodáno
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,50 Kč / 1 ks
Detail
78-456
Brambořík podzimní 'Cyclamen cilicium' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
78-279
Bukvice lékařská v květináči
Vyprodáno
139 Kč
/ ks
Detail
81324
Česnek neapolský 'Neapolitanum' 10 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,90 Kč / 1 ks
Detail
13821
Himalájská lilie 'Cardiocrinum giganteum' 1 ks
Vyprodáno
399 Kč
/ balení
Detail
11274
Ovládací prvky výpisu
Načíst 35 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 4.
1
3
4
185
položek celkem
Nahoru