Objednávky obsahující produkty skladem odesíláme do 2 pracovních dní, předobjednávky budeme rozesílat v srpnu až září.

Tuberózy do květináče

Tuberózy (Polianthes tuberosa) se řadí mezi starobylé květiny, které se často používaly do svatebních kytic. Velmi krásně voní, proto se také jejich esenciální oleje používají jako hlavní složka parfémů. Jejich vůně bývá popisována jako sladká, smyslná, omamná či opojná. Říká se jim také nocovky, protože jejich květy se otevírají večer

Pěstování tuberózy v květináči je skvělým způsobem, jak na svůj balkon či terasu přivést exotickou vůni a nádherné květy. Tuberóza je trvalka, která je známá svými krásnými květy a příjemnou, sladkou vůní, která se šíří při večerním kvetení. Pro pěstování v květináči je nejdůležitější zvolit dostatečně prostornou nádobu s dobře propustným dnem pro zajištění správného odtoku vody.

Při pěstování tuberózy v květináči je vhodné použít kvalitní směs půdy, která obsahuje organickou hmotu a umožní kořenům přístup k dostatečnému množství živin. Tuberózy vyžadují slunné stanoviště, takže umístěte květináč na místo s dostatkem slunečního světla. Zalévání by mělo být pravidelné, ale zároveň je důležité vyhnout se přemokření půdy.

 

3 položek celkem

Cena

5989
15989
FA 13 0745 Polianthes tuberosa Pink Saphir 78626
FA 13 0669 Polianthes tuberosa Super Gold 11952
11958 tuberoza hliznata the pearl 1 ks
59 Kč / balení
78625